
Солнечная батарея 320Вт моно, RSM120-6-320M Risen 5BB
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
6 110 ₴
Показать оптовые цены+380686261653
- +380 (67) 736-72-44
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Risen Energy - китайський виробник високоякісних сонячних батарей першого рівня, які мають 12-річну гарантію на продукт, а не 10 років, що є стандартною для галузі. Їх панелі сертифіковані як стійкі до корозії, що робить їх придатними для установки в будь-якій точці Австралії, і вони мають офіс Австралії в Мельбурні.
За перший квартал 2019 року рейтинг першого рівня від Bloomberg New Energy Finance займає Risen як третього за величиною виробника китайських панелей з виходом 8,6 гігаватт.
За перший квартал 2019 року рейтинг першого рівня від Bloomberg New Energy Finance займає Risen як третього за величиною виробника китайських панелей з виходом 8,6 гігаватт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Risen Energy |
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение | 320 В |
| Напряжение при максимальной мощности | 33.7 В |
| Ток при максимальной мощности | 9.5 А |
| Напряжение холостого хода | 40 В |
| Количество элементов | 120 шт |
| Ток короткого замыкания | 10.1 А |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1685 мм |
| Ширина | 992 мм |
| Толщина | 35 мм |
| Вес | 19 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | -40 |
| Минимальная рабочая температура | 85 |
- Цена: 6 110 ₴
