
Солнечная батарея 380Вт моно, RSM144-6-380M Risen 5BB
- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: 19415
Отправка с 14 июня 20267 970 ₴
Показать оптовые цены+380686261653
- +380 (67) 736-72-44
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Однією з найважливіших речей, на яку потрібно стежити, купуючи сонячну батарею, є гарантії, які пропонуються. Занадто часто люди стикаються з фірмою-ковбоєм, оскільки їх заспокоїла їх "25-річна гарантія на сонячну панель". Багато людей не усвідомлюють, що насправді ця гарантія може бути нікчемною. Вам дійсно потрібно зрозуміти, як працюють сонячні гарантії, коли ви купуєте систему, розраховану на тривалість 30 і більше років, щоб ви могли відокремити нікчемні обіцянки від справжніх гарантій ...
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Risen Energy |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 380 Вт |
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Материал изготовления модуля | Чистый кремний |
| Материал рамки | Алюминий |
| Напряжение при максимальной мощности | 40.05 В |
| Ток при максимальной мощности | 9.5 А |
| Напряжение холостого хода | 48 В |
| Гарантийный срок | 144 мес |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 85 град. |
| Количество элементов | 144 шт |
| Ток короткого замыкания | 10.1 А |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 992 мм |
| Толщина | 40 мм |
| Вес | 23 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 2010 |
- Цена: 7 970 ₴
