Кошик
34 відгуків

SOLAR ENERGY SYSTEMS

+380 (67) 736-72-44
Додати відгук
SOLAR ENERGY SYSTEMS

Готові сонячні станції та їх монтаж

Гарантія якості — від 1 до 4 років

Понад 100 найменувань продукції: сонячні, акумуляторні батареї, інвертори, контролери заряду та багато іншого. Пропонуємо готові сонячні станції повністю готові до використання. Здійснюємо монтаж обладнання, реалізуємо об'єкти «під ключ».

Всі товари та послуги

«SOLAR ENERGY SYSTEMS» — сонячні станції!

Прямі поставки від виробника

 
 
 

Безкоштовні консультації

 
 
 

Гнучка система знижок

 
 
 

Реалізуємо об'єкти «під ключ»

 
 
 

Комплектуючі для готових сонячних станцій

Надійні та високопродуктивні монокристалічні та полікристалічні сонячні батареї різної потужності від торгових марок Perlight Solar, Yingli Solar Kingdom Solar. Сонячні батареї Надійні та високопродуктивні монокристалічні та полікристалічні сонячні батареї різної потужності від торгових марок Perlight Solar, Yingli Solar Kingdom Solar. Високонадійні та ефективні гелеві акумулятори для сонячних батарей від перевірених виробників Santakups та Storace. Усі батареї можна придбати як у роздріб, так і оптом. Акумуляторні батареї Високонадійні та ефективні гелеві акумулятори для сонячних батарей від перевірених виробників Santakups та Storace. Усі батареї можна придбати як у роздріб, так і оптом. Інвертори напруги для сонячних електростанцій у широкому діапазоні потужностей. Оптимальне рішення для резервного та автономного живлення. Гарантійний термін експлуатації — 1 рік. Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) Інвертори напруги для сонячних електростанцій у широкому діапазоні потужностей. Оптимальне рішення для резервного та автономного живлення. Гарантійний термін експлуатації — 1 рік. Багатофункціональні прилади призначені для забезпечення електроенергією та для продажу надлишків виробленої енергії за «зеленим» тарифом. Адаптовано для експлуатації в українських електромережах. Гарантія — 5 років. Інвертор напруги Growatt мережевий Багатофункціональні прилади призначені для забезпечення електроенергією та для продажу надлишків виробленої енергії за «зеленим» тарифом. Адаптовано для експлуатації в українських електромережах. Гарантія — 5 років. Гібридні інвертори напруги можна підключити до «зеленого» тарифу. Вони також можуть використовуватися для заряджання підключених акумуляторів від доступних джерел енергії. Інвертор напруги гібридний Гібридні інвертори напруги можна підключити до «зеленого» тарифу. Вони також можуть використовуватися для заряджання підключених акумуляторів від доступних джерел енергії. Однофазні автономні сонячні інвертори з номінальною потужністю від 1 600 до 5 000 Вт. Всі моделі мають вбудовані ШІМ або МРРТ контролери заряду акумуляторних батарей. Гарантія — 1 рік. Автономні інвертори Однофазні автономні сонячні інвертори з номінальною потужністю від 1 600 до 5 000 Вт. Всі моделі мають вбудовані ШІМ або МРРТ контролери заряду акумуляторних батарей. Гарантія — 1 рік.

Послуги з монтажу сонячних станцій

Професійні послуги монтажу Готові сонячні станції

Переваги використання сонячних електростанцій

Безперервна робота
Фотоелектричні процеси здійснюються навіть у похмуру погоду.
Комплексність
Можливість комбінування кількох альтернативних джерел енергії.
Ефективність
Навіть невелика готова сонячна станція може повною мірою забезпечити живлення цілого будинку.
Довгий термін служби
Готова сонячна система може безперервно експлуатуватись протягом 50 років і більше.
Вигідне капіталовкладення
Термін окупності станції (для приватних домогосподарств) - 5-6 років із підключенням зеленого тарифу.
Жодних обмежень
Ви можете використовувати стільки електричної енергії, скільки вам потрібно.

Вивчити асортимент

Запрошуємо до співробітництва

Ми зацікавлені у довгостроковому та плідному партнерстві! Детальнішу інформацію про умови взаємовигідної роботи з нами ви можете отримати, зв'язавшись з нашим менеджером.

Стати клієнтом компанії

Чому ми?

Реалізуємо готові сонячні станції від перевірених брендів, які успішно зарекомендували себе на світовому ринку (Santakups, Juta, Epsolar, Perlight Solar, Growatt, Yingli Solar, Kingdom Solar).

Працюючи безпосередньо з виробником, ми готові запропонувати своїм клієнтам максимально вигідну цінову політику. Усі ціни, заявлені у каталозі, завжди актуальні.

У нашому штаті працюють висококваліфіковані фахівці з багаторічним стажем, всі послуги з монтажу сонячних станцій здійснюються відповідно до всіх технічних норм.

Ми приймаємо заявки з усіх регіонів України, пропонуємо клієнтам гнучкі умови оплати та доставки, виконуємо поставлені завдання суворо в обумовлений термін.

Перейти до вибору

Як ми працюємо

01

Клієнт заповнює спеціальну форму на нашому сайті

02

Погодження деталей замовлення з представником компанії

03

Технічна консультація від досвідченого фахівця

04

Підбір найвигіднішого рішення для клієнта

05

Відвантаження товару після факту внесення передоплати 25%

06

Оплата залишку після доставки та встановлення обладнання

Підключення зеленого тарифу на сонячні станції!

Найсучасніше обладнання за доступними цінами

Почніть заощаджувати витрати на електроенергію прямо зараз! Зв'яжіться з нами у будь-який зручний час, і ми в найкоротші терміни підберемо для вас найоптимальніший варіант готової сонячної станції та допоможемо у підключенні зеленого тарифу для обраної сонячної станції.

Оформити заявку

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner