Кошик
36 відгуків
SOLAR ENERGY SYSTEMS
+380 (67) 736-72-44
Додати відгук

Готові рішення

Готові енергорішення за розумними цінами!

Гарантована якість, надійність та високий ККД!

Збалансовані рішення для реалізації автономних, мережевих та гібридних систем різних потужностей, а також систем резервного живлення. Діють знижки для клієнтів. Забезпечуємо кваліфікованою технічною підтримкою. Доставляємо та виконуємо монтаж по всій Україні.

Всі пропозиції

Найкраще співвідношення ціни та якості

У комплект входить: 12 сонячних батарей KDM 250 загальною площею 20 кв.м, автономний інвертор Santakups PV18-5K PK з потужністю 4 кВт та навантаженням 8 кВт, акумуляторна батарея Santakups FCG 12-200 та система кріплення для даху. Автономна станція 3 кВт з інвертором 4 кВт У комплект входить: 12 сонячних батарей KDM 250 загальною площею 20 кв.м, автономний інвертор Santakups PV18-5K PK з потужністю 4 кВт та навантаженням 8 кВт, акумуляторна батарея Santakups FCG 12-200 та система кріплення для даху. У комплектацію станції входить 40 полікристалічних фотомодулів загальною площею 80 кв. та потужністю 10 кВт, інвертор напруги GROWATT 10000UE, також система кріплення. Максимальне місячне вироблення енергії станції 1 220кВт*год. Мережева сонячна станція 10 кВт У комплектацію станції входить 40 полікристалічних фотомодулів загальною площею 80 кв. та потужністю 10 кВт, інвертор напруги GROWATT 10000UE, також система кріплення. Максимальне місячне вироблення енергії станції 1 220кВт*год. У комплект входить 20 фотомодулів загальною площею 40 кв. та потужністю 5 кВт, мережевий інвертор напруги GROWATT 5000UE, система кріплення. Максимальне вироблення електроенергії за місяць становить 610кВ. Сонячна станція 5 кВт.
(3-фазний, 2 МРРТ)
У комплект входить 20 фотомодулів загальною площею 40 кв. та потужністю 5 кВт, мережевий інвертор напруги GROWATT 5000UE, система кріплення. Максимальне вироблення електроенергії за місяць становить 610кВ.
 

4 «За» на користь готових рішень від SOLAR ENERGY SYSTEMS

Комплекти, які пропонуються, оптимізовані за потужністю та призначенням, тому максимально енергоефективні.
Дозволяють з мінімальними витратами забезпечити електроенергією як приватний будинок, так і виробництво — окупність до 6 років.
Характеризуються тривалим терміном експлуатації — 50 років та більше. Можуть працювати у безперервному режимі.
Можуть використовуватися як автономне джерело енергії, так і комбінуватися з альтернативними.

Чому ми?

Професіоналізм

Накопичений досвід реалізації різних проектів дозволяє нам надати вам пакет готових рішень для різних систем: мережевих, автономних, гібридних, систем резервного живлення.

Комплексний підхід

Працюємо комплексно: надаємо консультації та допомагаємо у підборі відповідного рішення для вашого завдання, виконуємо монтаж обладнання, надаємо допомогу у підключенні «зеленого» тарифу.

Демократичні ціни

Все обладнання ми поставляємо безпосередньо від виробника, а монтажні роботи виконуються нашими спеціалістами без залучення підрядників, тому максимально вигідні ціни.

Першокласний сервіс

Ми виконуємо заявки з усіх регіонів України, суворо дотримуємось узгоджених з клієнтом термінів виконання поставлених завдань, пропонуємо гнучкі умови оплати, робимо приємні знижки для постійних замовників.

Підібрати готові енергорішення!

Порядок роботи

01

Залишіть заявку у телефонному режимі або через форму на сайті

02

Наш менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження вашої заявки

03

Консультація спеціаліста та підбір найбільш оптимального рішення

04

Відвантаження обладнання після внесення передоплати у розмірі 25%

05

Повний розрахунок після доставки та якісної установки пристроїв

06

Надання документації для підключення «зеленого» тарифу

Інвестуйте у власну енергонезалежність вже сьогодні!

Підбирайте і замовляйте зараз готові рішення для реалізації власної сонячної електростанції необхідної потужності! Є питання? Телефонуйте, і ми професійно їх вирішимо!

За покупками

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner