Кошик
34 відгуків
SOLAR ENERGY SYSTEMS
+380 (67) 736-72-44
Додати відгук

Сполучні роз'єми

Сполучні роз'єми

 

З'єднувальний коннектор - це частина комплексу обладнання призначеного для автономної роботи енергомережі від сонячної енергії. Основні вимоги пред'являються до конекторів - це надійність, герметичність і стійкість до впливу навколишнього середовища.

Всі устройства

Що слід враховувати при виборі з'єднувальних конекторів і кабелів

Для тих хто вперше зіткнувся з проблемою монтажу в будинку або квартирі автономного енергопостачання, заснованого на перетворенні енергії сонця вибір необхідних комплектуючих може стати суттєвою проблемою. Але слідуючи цим радам практично всі проблеми можна вирішити.

Опір кабелю
Перше на що слід звернути увагу при виборі з'єднувальних коннекторів для сонячних батарей і кабелю - це опір, воно може забирати на себе значну частину енергії, яка йде від сонячної панелі. Опір обернено пропорційно перерізу кабелю, тобто чим тонше кабель, тим менше у нього опір і навпаки. Але при цьому товщина кабелю не може бути менше допустимого для даної системи. Крім товщини кабеля зверніть увагу і на те як і де він буде прокладений, чим коротше буде траса, тим краще.
Захист від впливу навколишнього середовища і механічних пошкоджень
Якщо ізоляція придбаного кабелю містить хлор, то такий кабель схильний до руйнування із-за впливу ультрафіолету. А, значить, ділянки кабелю знаходяться поза приміщення повинні бути добре захищені від впливу навколишнього середовища. Також необхідно враховувати і річні і денні перепади температур, які часом можуть бути досить істотними. Тому оплетка кабелю повинна бути досить стійка як до низьких, так і до високих температур, а також до його коливань. не Можна обійти стороною і необхідність захисту від різних механічних пошкоджень, у тому числі і тих, що викликані людиною. В першу чергу мова йде про передавлевании перетирання і зламі.
Призначення коннекторів
Для підключення кабелю і з'єднання його відрізків використовуються спеціальні сполучні конектори. Вони виконують відразу кілька завдань. По-перше, з'єднують модулі системи між собою, по-друге, забезпечують швидку збірку і розбирання системи при необхідності і в третіх допомагають забезпечити правильну комутацію. Такі коннектори абсолютно герметичні, за міжнародною класифікацією мають клас захисту IP68, а це значить, що вони повністю захищений від попадання пилу, піску та інших дрібних частинок, і мають високий захист від потрапляння вологи до короткочасного занурення під воду на глибину до 1 м. При цьому коннектори мають необхідні заходи безпеки і разводочные діоди.
 

Чому нам варто довіряти

Ми завжди намагаємося йти назустріч своїм покупцям, а також прагнемо забезпечити їх тільки якісним і надійним обладнанням. За час своєї роботи ми налагодили постачання обладнання і сонячних панелей безпосередньо із заводів виробників. Серед наших партнерів світові виробники обладнання для автономного енергозабезпечення на основі сонячної енергії. Якщо ви хочете купити сполучні конектори, то, звернувшись до нас, ви не пошкодуєте про свій вибір.

За покупками

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner