Кошик
34 відгуків
SOLAR ENERGY SYSTEMS
+380 (67) 736-72-44
Додати відгук

Яскраве майбутнє поновлюваних джерел енергії у Великобританії і Німеччини для створення нових енергосистем і гнучкої завдання

Яскраве майбутнє поновлюваних джерел енергії у Великобританії і Німеччини для створення нових енергосистем і гнучкої завдання

Економічні точки опитування означають, що відновлювана енергія буде складати більше половини виробництва електроенергії до середини 2020х років у Великобританії і Німеччини.

Це пов'язано з тим, що очікується, що до 2040 року вартість виробництва енергії від вітру і сонячної енергії знизиться більш ніж на половину сьогоднішніх рівнів.
Основні результати дослідження включають:

У певні періоди часу та зі збільшенням частоти тільки вітрова та сонячна енергія могла задовольнити і навіть перевищити загальний попит на енергію на обох ринках;

З більш поновлюваних пропозицією відбувається більше скорочень, але не до значних рівнів: у 2030 році менше 1% Великобританії і 3% німецької вітрової і сонячної енергії скорочуються або «губляться» через надлишок пропозиції.

До 2040 року це піднімається до 3% і 16% відповідно;Вже у 2030 році будуть цілі тижні, коли виробництво енергії вітру і сонячної енергії в кожен момент часу перевищить загальний попит.
Однак навіть у сценаріях 2040 року буде кілька тижнів і місяців, коли потрібно генерація, відмінна від вітру і сонця, для задоволення більшості потреб.

Такі довгі «прогалини» не можуть бути заповнені реакцією попиту і сучасними технологіями зберігання енергії. Необхідно буде підтримувати парк гнучких ресурсів для задоволення цих прогалин, у тому числі для виробництва газу, межсоединителей і диспетчерських відновлюваних технологій, таких як біоенергетика. В майбутньому також можуть виникнути довгострокові рішення для зберігання, такі як водень.

«У цьому дослідженні підкреслюється сейсмічний зсув в тому, як енергосистеми будуть працювати в майбутньому. Оскільки вітер та сонячна енергія стають найдешевшими варіантами для вироблення електроенергії, гонка розробляє і розгортає гнучкі ресурси, які будуть їх доповнювати.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner