Кошик
34 відгуків
SOLAR ENERGY SYSTEMS
+380 (67) 736-72-44
Додати відгук

Google переходить на 100% відновлювальна харчування

Google переходить на 100% відновлювальна харчування

Tech гігант Google інвестує 1 млрд доларів в поновлювані джерела енергії, щоб зробити його операції повністю зеленими. Компанія сподівається використовувати сонячну енергію, вітрові електростанції та інші альтернативні джерела енергії для живлення своїх центрів обробки даних по всьому світу.

Рик Нидхем, директор по энергетике и устойчивому развитию Google, сказал журналистам: «Мы инвестировали более миллиарда долларов в 15 проектов, которые способны производить две гигаваттные мощности во всем мире».

 Г-н Нидхем добавил, что для Google необходимо инвестировать в энергетику. Он сказал: «Приобретение власти для себя и инвестиции в ... возобновляемые электростанции ... все это имеет смысл для бизнеса. Они имеют для нас смысл как компания, и мы полагаемся на силу для нашего бизнеса».

Р-н Нідхем сказав, що Google ще належить пройти довгий шлях, перш ніж всі його операції будуть підживлюватися поновлюваними джерелами енергії. Він сказав, що близько 34% вимог до електроживлення Google отримані з

відновлюваних джерел енергії. Нідхем сказав журналістам, що в деяких частинах світу не завжди легко зустріти цю мету, заявивши: «Наша мета - забезпечити 100-відсоткове відновлювальна харчування.

Є багато проблем в отриманні, не в останню чергу, у багатьох юрисдикціях, які знаходяться в різних частинах світу ». Він додав:« В Google ми інвестуємо в інноваційні проекти в галузі поновлюваних джерел енергії,

які можуть трансформувати енергію ландшафт і допомогу забезпечують більш чисту влада для бізнесу і будинків по всьому світу »

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner