Кошик
34 відгуків
SOLAR ENERGY SYSTEMS
+380 (67) 736-72-44
Додати відгук

90% українців позитивно ставляться до відновлюваної енергетики: масштабне дослідження

90% українців позитивно ставляться до відновлюваної енергетики: масштабне дослідження

За витратами енергоресурсів Україна - одна з найбільш марнотратних країн Європи. І значну їх частку витрачають саме домогосподарства. Проте всі українці усвідомлюють це, що вони знають про можливості для більш ефективного використання енергоресурсів та готові до такої ощадливості?

Соціологічна група «Рейтинг» провела опитування і за його результатами майже 90% опитаних українців, скоріше, позитивно ставляться до відновлюваної енергетики.

___

Якщо Ви входите в число тих, хто позитивно ставитеся до використання енергоресурсів, то вже зараз можете задати будь-які питання нашим консультантам по телефону:

+38068626-16-53

____

Почніть заробляти на сонячній енергії вже ЗАВТРА!

«Майже 90% швидше позитивно ставляться до відновної («зеленої») енергетики, у 8% - нейтральне ставлення, 2% - негативне, 3% - не визначилися», - йдеться в результатах опитування. 75% респондентів підтримують введення «зеленого тарифу» для виробників електроенергії з відновлюваних джерел, що сприятиме поступовому переходу України на відновлювальні джерела енергії. 15% - не підтримують ініціативу, 10% - не визначилися. Дослідження показало, що, чим молодші респонденти і чим вищі доходи, тим краще ставлення до відновлюваної енергетики та переходу на «зелений тариф».

«У ситуації, коли група депутатів запропонувала знизити розмір виплат виробникам відновлювальної енергії на третину, оскільки, на їх думку, Україна не може дозволити собі платити дорожче за енергію з відновлюваних джерел, а інші – навпаки, вважають, що внесення змін до закону несе шкоду іноземним інвестиціям і робить Україну більш енергетично залежною, третина опитаних виступає за зменшення розміру виплат виробникам відновлювальної енергії», - говориться в дослідженні.

У той же час 46% опитаних вважають, що потрібно зберегти тарифи на тому ж рівні (не змінювати закон), ще 22% - не змогли відповісти. Серед тих, хто в цілому підтримує «зелений тариф», більше половини вступають проти внесення змін у законодавство і зниження розміру виплат виробникам відновлювальної енергії.

Крім того, відзначається, що при наявності «інтелектуальної системи обліку» в домашніх господарствах, 41% респондентів зменшили обсяги використання ресурсів, 46% - витрачали б так само, як і зараз, ще 8% - збільшили обсяги використання ресурсів, ще 5% - не змогли відповісти.

Більшою мірою до заощаджень готові мешканці Заходу та Центру, люди середнього і старшого віку. Також, згідно з результатами дослідження, якби людям довелося вибирати між низьким тарифом на електроенергію від менш надійного постачальника або більш високим тарифом на електроенергію і надійним електропостачанням, то більш високі тарифи, але більш надійного постачальника електроенергії вибрали б 44% опитаних.

Почти 30% респондентов выступают за более низкие тарифы, даже при условии менее надежного поставщика, для 18% - нет разницы, еще 9% - не определились. Высокие тарифы, скорее, выбрали бы жители Запада и Центра, молодежь и люди среднего возраста.

 *** Опрос проводился 6-14 июля среди населения в возрасте от 18 лет методом личного формализованного интервью (face-to-face). Выборка, которая составляет 1200 респондентов, репрезентативная по возрасту, полу, регионам и типу поселения. Погрешность репрезентативности - не более 2,8%.

___

Вже зараз ви можете задати будь-які питання нашим консультантам по телефону:

+38 068 626-16-53

Наша компанія також надає БЕЗКОШТОВНИЙ розрахунок необхідної потужності сонячної станції для вашого будинку і вартості установки станції.

Почніть заробляти на сонячній енергії вже ЗАВТРА!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner