Кошик
35 відгуків
SOLAR ENERGY SYSTEMS
+380 (67) 736-72-44
Додати відгук

У другому кварталі поточного року понад 1000 домогосподарств встановили сонячні панелі

У другому кварталі поточного року понад 1000 домогосподарств встановили сонячні панелі

Використання сонячних панелей стрімко набирає популярність серед населення. У другому кварталі цього року ще 1107 сімей перейшли на електроенергію з енергії сонця, що вдвічі більше, ніж у першому кварталі цього року.

___

Якщо Ви також хочете стати однією з таких сімей, то вже зараз можете задати будь-які питання нашим консультантам по телефону:

+ 38068626-16-53

___

Наша компанія також надає безкоштовні прорахунки необхідної потужності сонячної станції для вашого будинку і вартості установки станції.

Почніть заробляти на сонячній енергії вже ЗАВТРА!

Загалом, вже 4660 приватних домогосподарств встановили сонячні панелі загальною потужністю близько 90 МВт станом на кінець першого півріччя 2018 року. Інвестиції склали близько 88 млн євро.

«Така активність населення приємно вражає і доводить, що в червні 2015 році ми ввели ефективний стимул - прив'язаний до курсу євро «зелений» тариф для приватних СЕС потужністю до 30 кВт», - пояснив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Встановивши у себе вдома сонячну електростанцію, ви не тільки станете незалежними від тарифів, відключень, перепадів напруги в мережі, але і зможете заробляти, продаючи надлишок електроенергії, проведуть панелі, за «зеленим тарифом» у загальну мережу. А державний "Укргазбанк" почав надавати фізичним особам кредити на купівлю та встановлення домашніх сонячних електростанцій під 0,01% річних терміном на 5 років.

«Домогосподарство може не лише задовольнити власні енергопотреби, але і продавати надлишки у загальну електромережу за «зеленим тарифом». Встановивши на даху будинку СЕС, можна забезпечити додатковий щомісячний дохід у 10 тис. грн», - розповіла заступник голови правління Укргазбанку Інна Тютюн.

З урахуванням зростання тарифів на енергоносії енергія, що виробляється сонячними батареями, буде безкоштовною, після того як ви інвестуєте в їх встановлення, - це перша перевага. Також перевагою є невеликий термін окупності сонячної електростанції, який становить приблизно 5-7 років залежно від її потужності, виробника панелей і кількості електроенергії, буде споживати ваш будинок.

Безумовно, перевагою є тривалий термін експлуатації панелей. На фотоелектричні модулі (сонячні панелі) виробники дають 10-12 років гарантії на забезпечувану потужність більш ніж 90% і 25-30 років на забезпечувану потужність більше ніж 80%. А взагалі фотоелектричні модулі продуктивно працюють 50 і більше років. Інші елементи системи мають заводські гарантії на окремі типи обладнання.

Ще одна перевага полягає в тому, що догляд за сонячними панелями не вимагає значних витрат часу і коштів. Головна потреба - це приблизно 4 рази в рік їх мити, щоб прибрати сніг, бруд, пил і пташиний послід, які можуть зменшити кількість сонячного світла.

Не варто забувати про те, що сонячні панелі виробляють електроенергію, не завдаючи шкоди навколишньому середовищі, що дуже важливо в сучасному світі, де люди в гонитві за ресурсами завдають непоправної шкоди природі.

Лідерами за кількістю встановлених приватних СЕС є такі області, як Київська, Дніпропетровська та Тернопільська.

Крім очевидних переваг СЕС для населення, сонячні станції приватних домогосподарств є прекрасним прикладом розподіленої генерації, позитивно впливає на збалансовану роботу енергосистеми.

Також, високий попит домогосподарств на сонячні панелі стимулює бізнес до встановлення вітчизняних виробничих потужностей у цій сфері.

Так, в березні цього року ст. Енергодар (Запорізька область) заробив український завод, успішно виробляє сонячні панелі для населення та бізнесу. Саме завдяки таким потужностей створюються додаткові робочі місця, активізується бізнес в суміжних галузях, збільшуються надходження у місцеві бюджети.

___

Вже зараз ви можете задати будь-які питання нашим консультантам по телефону:

+38 068 626-16-53

Наша компанія також надає БЕЗКОШТОВНИЙ розрахунок необхідної потужності сонячної станції для вашого будинку і вартості установки станції.

Почніть заробляти на сонячній енергії вже ЗАВТРА!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner