Кошик
34 відгуків
SOLAR ENERGY SYSTEMS
+380 (67) 736-72-44
Додати відгук

8 причин встановити сонячні панелі ВЖЕ ЗАРАЗ!

8 причин встановити сонячні панелі ВЖЕ ЗАРАЗ!

Буквально за 3 роки Україна перечікуючи прямо таки енергетичний бум! Адже кількість встановлених сонячних станцій на дахах власних будинків встановили понад 3500 домогосподарств!

Уявляєте? Ще 3 роки тому, лише 40 будинків харчувалися сонячною енергією, а зараз це кількість перевалила за 3.5 тисяч...

Чому сонячні панелі продовжують користуватися високим попитом. На те є щонайменше вісім вагомих причин.

 

1. Панелі сонячних батарей допоможуть заощадити гроші

Сума, яку ви зможете заощадити на комуналці, залежить від того, скільки енергії ви використовуєте в день, і скільки генерують ваші сонячні батареї. А також вони можуть убезпечити себе від збоїв в роботі центральної електромережі.

Обладнання не займає багато місця і зрозуміло в управлінні. Окупність такої системи становить 5-7 років. Але, за оцінками експертів, цей термін буде поступово скорочуватися. Адже вартість кіловат надалі буде зростати.

2. Вам заплатять за енергію, яку ви виробляєте

Крім економії на рахунках за електроенергію, ви можете заробляти гроші, продаючи вироблену вашими сонячними батареями державі.

Згідно із законом про електроенергетику: «зелений» тариф - тариф, за яким оптовий ринок електричної енергії України зобов'язаний купувати електричну енергію, вироблену на об'єктах електроенергетики з альтернативних джерел енергії (крім доменного та коксівного газів, а з використанням гідроенергії - вироблена лише мікро-, міні - та малими гідроелектростанціями), у тому числі на введених в експлуатацію пускових комплексах. Енергопостачальники зобов'язані купувати електричну енергію, у випадках, обсягах та за цінами, визначеними національною комісією регулювання електроенергетики України (НКРЕ).

3. Ви допомагаєте врятувати планету

Сонячна електрика - це зелена відновлювальна енергія. Вона не виділяє шкідливих вуглекислих газів або інших забруднюючих речовин. Невелика домашня сонячна фотоелектрична система може зменшити викиди від 1,2 до 1,7 тонн вуглецю на рік.

Північна Асоціація США з відновлюваних джерел енергії, у своїй публікації «Сонячна енергія», опублікованій в 2008 році, пише:

«З усіх доступних поновлювальних джерел енергії саме сонячна енергія і сонячні батареї завдають мінімальної шкоди навколишньому середовищу. Електрика, вироблена з допомогою сонячних батарей, не має шкідливого впливу на повітряні маси. І ніяк не забруднює ні поверхневі, ні підземні води, не виснажує природні ресурси і не несе небезпеки для тваринного світу, так і здоров'я людини».

4. Витрати впали

Сонячні електростанції стають дешевшими з кожним роком. Значне зниження витрат на використання сонячних батарей протягом останніх п'яти років допоможе змінити майбутнє виробництва енергії по всьому світу. «Сонячне» електрика вже цілком може конкурувати на роздрібному ринку, що підтверджується досвідом десятків країн, а в деяких регіонах його вартість відповідає оптовими цінами ринку.

___

Якщо Ви також хочете стати однією з таких сімей, то вже зараз можете задати будь-які питання нашим консультантам по телефону:

+ 38068626-16-53

___

5. Ви можете зберігати сонячну енергію в батареях

Запасена електроенергія може використовуватися коли це необхідно, допомагаючи заощадити ще більше.

Сегодня на рынке систем хранения энергии наиболее распространена литий-ионная технология. К примеру, в 2015 году в 95% случаев применялись литий-ионные аккумуляторы. Они также широко используются на потребительском рынке и на рынке автомобилей, где устанавливаются в гибридных или полностью электрических транспортных средствах. Цены на литий-ионные батареи снижаются, их безопасность повышается, они хорошо себя показывают в системах, где необходимо большое количество энергии в течение короткого периода, и в системах, которые требуют меньшее количество энергии в течение более длительного периода. Таким чином, літій-іонні акумулятори підходять для зберігання енергії будь-яким споживачам — від великих комунальних підприємств, що займаються передачею і розподілом енергії, до індивідуальних комерційних і житлових об'єктів.

6. Можна використовувати сонячну черепицю

Якщо ви не хочете псувати зовнішній вигляд вашого будинку звичайними сонячними панелями, на ринку існує фотоелектрична черепиця, що зовні імітує звичайне покрівельне покриття і при цьому виробляє електрику.

У «сонячну» черепицю інтегровані фотоелементи, які переробляють сонячну енергію в електрику. Важливою функцією цього обладнання є можливість скидати надлишки енергії в загальну електромережу, що дозволить значно знизити особисті витрати.

7. Сонячні панелі не вимагають складного обслуговування

Фотопанелей требуется относительно несложное обслуживание, но иногда их нужно мыть и следить за тем, чтобы деревья не закрывали поверхность и они продолжали работать с максимальной эффективностью. Сами панели обычно служат 25 лет или более, но их инвертор, скорее всего, нужно будет заменить раньше.

8. Они устанавливаютсяс гарантией

Срок гарантии солнечных батарей является значительным - от 10 до 25 лет. Впоследствии они начинают работать хуже, но все равно продолжают достаточно эффективно справляться со своими функциями.

___

Вже зараз ви можете задати будь-які питання нашим консультантам по телефону:

+38 068 626-16-53

Наша компанія також надає БЕЗКОШТОВНИЙ розрахунок необхідної потужності сонячної станції для вашого будинку і вартості установки станції.

Почніть заробляти на сонячній енергії вже ЗАВТРА!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner