Кошик
34 відгуків
SOLAR ENERGY SYSTEMS
+380 (67) 736-72-44
Додати відгук

Сонячна батарея в приватному будинку може приносити дохід в 5000 євро в рік

Сонячна батарея в приватному будинку може приносити дохід в 5000 євро в рік

Повністю зрозуміти і оцінити переваги сонячної енергетики можна тільки встановивши сонячну електростанцію в своєму будинку. Тому стає очевидним, що це доцільно і ефективне рішення при діючому в Україні «зеленого» тарифу. Сонячна електрика в рази перевищує інші, присутні на ринку, види альтернативної енергетики.

 

А якщо Ви вже готові перевірити на собі переваги сонячної енергетики, то вже зараз ви можете задати будь-які питання нашим консультантам по телефону:

+ 38068626-16-53

 

Наша компанія також надає безкоштовні прорахунки необхідної потужності сонячної станції для вашого будинку і вартості установки станції.

 

Почніть заробляти на сонячній енергії вже ЗАВТРА!

 

 

Коли мова йде про заробіток на сонячній енергетиці, то мається на увазі заробіток на «зеленому» тарифі. В Україні він затверджений до 2030 року і є найвищим у Європі.

 

Середня особисте домогосподарство споживає в місяць приблизно 100-250 кВт * год, а «зелений» тариф для сонячних станцій, побудованих в 2019 році, становить 0,18 Євро за кВт. Все, що вище споживання - йде в дохід відповідно до затвердженого «тарифу». Потім забирається прибутковий податок і військовий збір. Решта - чистий дохід!

 

Механізм цього процесу виглядає наступним чином: сонячні панелі виробляють електроенергію з постійним струмом. Інвертор постійного струму перетворює в змінний і подає в центральну мережу, якщо Ви її не потрібно. Або ж, якщо виробництво сонячної електроенергії вище, ніж поточне споживання.

 

Для того, щоб почати заробляти на приватній сонячної станції необхідно написати заяву в енергокомпанії (РЕЗ) для збільшення виділеної потужності на домогосподарство, якщо бажана потужність Вашої сонячної станції перевищує допустиме поточне споживання. А коли встановили сонячну станцію - підписується договір купівлі електроенергії за «зеленим» тарифом.

 

Розрахунки при цьому проводяться не за день, а за результатами місяця. Наприклад, Ви за місяць взяли з центральної мережі 100 кВт * год, а видали в Мережу доріг 1000 кВт * год. на 900 кВт * год виданих в мережу за результатами місяця підписується Акт прийому-передачі. Таким чином, відбувається продаж цих енергетичних надлишків через енергокомпаній (РЕС) за 0,18 Євро. І, після всіх відрахувань, чиста сума надходить на відкритий Вами банківський рахунок!

 

Робота сонячної батареї контролюється за допомогою спеціального додатка на смартфоні. Все відбувається в режимі реального часу. Ми бачимо, скільки кіловат справила станція за певний проміжок часу. І це нам відображається у вигляді графічної схеми.

 

Комерційні об'єкти також можуть отримувати вигоду від сонячної енергетики. Для них також застосовується індивідуальний підхід у виборі комплекту обладнання з урахуванням їх технічних особливостей, частіше з застосуванням сонячної станції акумуляторних батарей. Станція не віддає електроенергію в мережу, а накопичує її в акумуляторах для подальшого використання. За рахунок цього і досягається економія!

 

Розглянемо скільки в середньому може заробляти клієнт. Якщо взяти, наприклад, станцію на 15 кВт, то це може бути дохід у 2800 євро на рік, а станцію 30 кВт - 5300 євро в рік. Після вирахування прибуткового податку та військового збору, які в сумі складають 19,5%, ми отримаємо чистий прибуток.

 

Тобто, на пасивний дохід від сонця одне приватне домоволодіння може придбати через рік скромний автомобіль з пробігом. І при цьому, звичайно, не буде платити за електрику! Тобто, це буде як економія, так і чистий прибуток!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner