Кошик
38 відгуків
SOLAR ENERGY SYSTEMS
+380 (67) 736-72-44
Додати відгук

Перспективи альтернативної енергетики

Перспективи альтернативної енергетики

За допомогою комбінування декількох пристроїв можна отримати досить автономного тепла, щоб у будинку було тепло круглий рік.

 

Вже зараз ви можете задати будь-які питання нашим консультантам по телефону:

+38068626-16-53

 

Наша компанія також надає БЕЗКОШТОВНИЙ розрахунок необхідної потужності сонячної станції для вашого будинку і вартості установки станції.

 

Почніть заробляти на сонячній енергії вже ЗАВТРА!

 

Сонячні батареї - це готові комплекти фотоелементів, які з'єднують у єдиний ланцюг. Монокристалічні елементи мають більш тривалий період використання і високу продуктивність. Полікристали володіють низьким ККД, термін служби у них менше.

 

Сонячні батареї перетворюють енергію сонця в електрику. Цей простий, на перший погляд алгоритм стає можливим завдяки посередництву важливого мінералу - кремнію. Кремній - один з найпоширеніших земельних елементів, а це означає, що його видобуток, і запаси вкрай благотворно впливають на собівартість сонячних батарей.

 

Головне достоїнство сонячної енергії - екологічна чистота. Відсутність будь-яких шкідливих викидів, випромінювань, відходів. Такий джерело вкрай надійний. Проте є і мінус - непостійний характер. Ясно сильно знижує можливості генерації, тому найчастіше система сонячних батарей працює паралельно з традиційними джерелами електроенергії.

 

Інша система роботи сонячних колекторів. Сонячний колектор - це пристрій для збору теплової енергії Сонця і передачі її теплоносію. Зазвичай застосовуються для потреб гарячого водопостачання та опалення приміщень.

 

Основним критерієм, що визначає ефективність сонячного колектора, є коефіцієнт його оптичної ефективності або оптичний ККД. Чим вище цей коефіцієнт, тим ефективніше сонячний колектор - більше сонячної енергії перетворюється в теплову енергію.

 

Система сонячного водонагрівача, крім самого сонячного колектора, включає також додаткові елементи: бак-акумулятор, циркуляційний насос, регулюючий прилад тощо.

 

Сонячний колектор встановлюється на даху південній або південно-західної орієнтації, в той час як інші елементи розміщуються всередині будівлі.

 

Колектор нагріває теплоносій до температури близько 100 ° C не тільки в сонячні дні, а також хмарної погодою. Гаряча вода зберігається в баку-акумуляторі для подальшого використання.

 

Для індивідуальних будинків садибного типу система, що складається з близько 6 м2 сонячних колекторів, здатна забезпечити більш 60% річної потреби в гарячій воді.

 

Вітрогенератори - це великі пристрої, що встановлюються на відкритій місцевості, продувається вітрами. Обладнання повністю покриває потреби будинку в електроживленні. Вітряк стоїть на високій стійці. При русі лопатей енергія надходить на генератор і збирається в акумуляторі.

 

Вітрогенератори бувають з горизонтальною або вертикальною віссю. Сучасний вітровий електрогенератор з горизонтальною віссю більш поширений, має більший ККД (майже в 3 рази), легкий в регулюванні та здійсненні штормового захисту і має більш низьку вартість. Одночасно вітрогенератор малої потужності до 1 кВт з вертикальною віссю має перевагу в роботі від слабких вітрів усіх напрямків, легкий у конструюванні і майже не створює шум. Такий вітрогенератор незважаючи на значно більшу вартість знайшов певне застосування. Але в основному використовуються вітрогенератори з горизонтальною віссю, виробляють 95% вітрової електроенергії.

 

Вітрові електрогенератори найбільш вигідно використовувати в місцях, де неможливо провести загальну електромережу або підключення дуже витратним, а також - в місцях з частими відключеннями електрики. Також потрібно врахувати середньорічну швидкість вітру і встановлювати там, де цей показник перевищує 3 м / с.

 

 

Теплові насоси застосовують для обігріву приватних будинків і нагрівання води. Холодоагент поглинає ці ресурси, і, нагріваючись, надходить у компресор, де стискається і надходить через випарник в теплообмінник. Поглинається теплоносієм концентрована біоенергія, а фреон, проходячи через випарник, стає рідким.

При переробці відходів виділяється сірководень, вуглекислота, метан і домішки. Отримана суміш - це біогаз, який використовується, як альтернативна енергія.

 

Концепція теплових насосів була розроблена ще в 1852 британським фізиком і інженером Вільям Томсон (Лорд Кельвін) і надалі вдосконалена і деталізована австрійським інженером Петером фон Риттингером. Петера Ріттера фон Риттингера вважають винахідником теплового насоса, оскільки саме він спроектував і встановив перший відомий тепловий насос в 1855 році.

Практичного застосування тепловий насос отримав значно пізніше, а точніше в 40-х роках XX століття, коли винахідник-аматор Роберт Вебер експериментував з морозильною камерою. Одного разу Вебер випадково доторкнувся до гарячої труби на виході камери і зрозумів, що тепло просто викидається назовні.

 

Одного разу Вебер випадково доторкнувся до гарячої труби на виході камери і зрозумів, що тепло просто викидається назовні. Винахідник задумався над тим, як використовувати це тепло - і вирішив помістити трубу в бойлер для підігріву води. В результаті Вебер забезпечив свою сім'ю такою кількістю гарячої води, яку вони просто не могли використовувати, - і при цьому частина тепла потрапляла в повітря. Це наштовхнуло його на думку, що від одного джерела тепла можна підігрівати і воду, і повітря одночасно: Вебер удосконалив свій винахід і почав проганяти гарячу воду по спіралі (через змійовик) і за допомогою невеликого вентилятора поширювати тепло по будинку з метою його опалення.

 

Впоследствии именно у Вебера появилась идея «выкачивать» тепло из земли, где температура не слишком менялась в течение года. Он поместил в грунт медные трубы, по которым циркулировал фреон, что «собирал» тепло земли. Газ конденсировался, отдавая свое тепло в доме, и снова проходил через змеевик, чтобы подобрать следующую порцию тепла. Воздух приводилось в движение с помощью вентилятора и распространялось по дому.

В 40-х годах тепловой насос был известным из-за своей чрезвычайной эффективности, но реальная потребность в нем возникла во времена Арабского нефтяного эмбарго в 70-х годах, когда, несмотря на низкие цены на энергоносители, появился интерес к энергосбережению.

 

 

Использование возобновляемых источников электроэнергии не наносит вреда окружающей среде, а также экономит деньги.

 

Альтернативная энергия получила широкое применение в домашнем хозяйстве и в промышленных масштабах. Несмотря на значительные начальные капиталовложения, солнечные генераторы и ветряки стали устанавливать повсеместно.

 

Рівень розвитку українського сільського господарства дозволяє щорічно отримувати до 18 млрд. кубометрів біогазу. А за рахунок технічного рівня сучасних вітрогенераторів, їх монтаж можна виконати у багатьох областях.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner