Навіть нафтодобувні країни переходять на чисту енергію
Весь світ стрімко переходить на поновлювані джерела енергії. Про це постійно говорять засоби масової інформації. Це обговорюють на державному рівні. Про це замислюється практично кожен власник приватного будинку.
А якщо ви цікавитесь переходом на зелену енергетику, то вже зараз ви можете задати будь-які питання нашим консультантам по телефону:
+ 38068626-16-53
Наша компанія також надає безкоштовні прорахунки необхідної потужності сонячної станції для вашого будинку і вартості установки станції.
Почніть заробляти на сонячній енергії вже ЗАВТРА!
Сьогодні стало відомо про ще одну країну, яка готується перейти на природні джерела енергопостачання. Дивно, але цією країною став Азербайджан.
І хоча ця країна вважається справжнім «нафтовим магнатом», Міненерго Азербайджану співпрацювати в галузі відновлюваної енергії з норвезькою компанією Equinor.
На допомогу нафтоносної країні прийдуть скандинави. Влади зможуть оцінити потенціал виробництва відновлюваної енергетики.
На сьогодні вже відомо, що на двосторонньому меморандумі визначено основні принципи співпраці. Це насамперед умови фінансування, створення та експлуатації інфраструктури.
С. Велієв - заступник міністра енергетики Азербайджану відгукнувся про підписання цього договору, як про перший великий крок у напрямку відновлюваної енергії для країни.
Вже зараз завдяки альтернативним джерелам в Азербайджані видобувається понад 18% електроенергії. Влада держави прогнозує, що в 2030 році потужність поновлюваних джерел енергії повинна досягти майже 3,5 тис. МВт.
Таке прагнення є свідченням того, що держава прагне зупинити руйнування навколишнього середовища і уникнути паливної кризи.
Китайська Народна Республіка планує стати на шлях держав, максимально використовують виробництво відновлюваних джерел. Республіка є однією з найбільш енерговитратних економік світу. А тепер вона планує значно збільшити фінансування чистої енергетики.
КНР заявляє про те, що найближчі два роки держава проінвестує 2,5 трильйона юанів, що складає близько 373 млрд. Доларів у будівництво сонячних і вітряних електростанцій.
Китайські заходи стимулювання екологічно чистої енергетики націлені на те, щоб радикально збільшити частку неископаемых джерел енергії в загальному енергобалансі.
Довгостроковий план передбачає, що до 2030 року 20% всіх енергопотреб другої економіки світу забезпечувати без використання викопного палива - вугілля, нафти і газу.
На даний момент лідером за часткою «зеленої» енергетики в світі є Бразилія, де поновлювані джерела дають близько 45% кінцевого споживання енергії, на другому місці - Євросоюз з часткою в 17%.
Наприклад, 23 вітроелектростанції був модернізований у Великобританії. Таким чином країна збільшила виробництво електроенергії на 171%. Так британці вирішили проблему застарілих станцій, яких зараз налічується 62.
Понад 40 відсотків електроенергії в Німеччині в 2018 році вироблено з альтернативних джерел. Роком раніше цей показник становив 38 відсотків, а десять років тому - лише 16 відсотків.
Вітряні, сонячні і гідроелектростанції, а також електростанції на біомасі на території ФРН сумарно виробили майже 220 000 000 000 кВт / год за минулий рік.
Китай відстає від Бразилії в п'ять разів і має частку лише 8,9%, однак найбільш динамічним ринком у світі за новим «зелених» потужностей і залишиться таким як мінімум до 2023 року.
Так, у найближчі п'ять років обсяги вироблення вітрової енергії в Китаї зростуть майже вдвічі - з 21,9 до 39800000. Тонн нафтового еквіваленту на рік.
Потужність сонячних станцій зросте втричі - до 33 млн тонн н. е. Використання біопалива зросте в 1,5 рази - з 15,8 до 22500000 тонн н. е.
В цілому в світі, як вважає Міжнародне енергетичне агентство, близько 70% всієї нової енергогенерації в найближчі п'ять років будуть здійснювати за рахунок відновлюваних джерел.
Їх сумарна частка у світовому виробництві електроенергії зросте з 25 до 29,4%, а у виробництві тепла для обігріву - з 10,8 до 11,9%.
- Время дачи наступило: как сэкономить на ее содержанииСолнечные батареи станут гарантом вашего приятного отдыха на даче!Время дачи наступило: как сэкономить на ее содержании
- Что означает «зеленый» меморандум для частных солнечных электростанций?От 10 июня весь украинский интернет гудит о том, что Кабинет Министров Украины одобрил проект меморандума о взаимопонимании по урегулированию проблемных вопросов в сфере возобновляемой энергетики в Украине.Что означает «зеленый» меморандум для частных солнечных электростанций?