Кошик
35 відгуків
SOLAR ENERGY SYSTEMS
+380 (67) 736-72-44
Додати відгук

Куди інвестувати гроші в Україні: 3 приклад прибуткового бізнесу

Куди інвестувати гроші в Україні: 3 приклад прибуткового бізнесу

Організація прибуткового бізнесу приносить матеріальну незалежність і задоволення від життя.

 

Але зробити це в Україні, в умовах нестабільної економічної ситуації і відсутності зацікавленості інвесторів, досить складно: багато привабливі ідеї так і залишаються на папері.

 

Але є певні ніші, які навіть в нинішніх економічних умовах приносять своїм власникам стабільний дохід. Сьогодні ми розберемо кілька прикладів такого бізнесу, в які можна сміливо інвестувати і чекати непоганий результат.

- власна сонячна електростанція

 

Перша цікава сфера - сонячна енергетика. Експерти розповідають, що зараз є дуже популярною продаж сонячних батарей під зелений тариф.

 

Це означає, що люди на своїх ділянках створюють потужні сонячні електростанції і продають надлишки енергії в мережу, а держава купує чисту енергію за високим зеленим тарифом.

 

В основі розрахунку вартості лежить запуску станції в роботу, а саме:

2017-2019 роках - тариф 0,18 євро / кВт;

2020-2024 рр. - 0,16 євро / кВт;

2025-2030 роках - 0,14 євро / кВт.

 

Вже зараз ви можете задати будь-які питання нашим консультантам по телефону:

+ 38068626-16-53

 

Наша компанія також надає безкоштовні прорахунки необхідної потужності сонячної станції для вашого будинку і вартості установки станції.

 

Почніть заробляти на сонячній енергії вже ЗАВТРА!

 

Оренда спецтехніки

 

Наступний перспективний і користується стабільним попитом бізнес - оренда спецтехніки.

 

Особливість цього ринку в тому, що потрібні серйозні інвестиції, щоб вийти з гарною пропозицією. Щоб залучити клієнтів, важливо мати автопарк професійної і надійної техніки перевірених виробників.

 

Будівництво будинків і котеджів у передмісті

 

Популярність такого формату житла пов'язана з кількома причинами: зниження прихильності людей до місця роботи;

популярність ЗСЖ; зміна вектора успішних людей від квартир еліт-класу до індивідуальних котеджів.

 

Як бачите, навіть сьогодні в Україні є сфери, де можна успішно працювати і отримувати хороший, а головне, стабільний прибуток.

 

Важливо тільки пам'ятати кілька деталей.

 

Дотримуючись їх, ви зможете здійснювати капіталовкладення успішно і зі знанням справи. Звичайно, не можна починаючому інвестору відразу виконати всі рекомендації, але спробувати можна, тим більше, що це цілком здійсненне.

1. Вільні гроші. Як би банально не звучало, але вкладати необхідно тільки тоді, коли гроші є. Якщо їх немає, то брати в кредит, позичати у друзів або виводити з обігу іншого успішного бізнесу категорично не можна. Багато можуть здивуватися, адже практика кредитування бізнесу не так мала, але це не в нашому випадку. Якщо йдеться про Україну, де економіка так нестабільна, а ризики так великі, то брати в борг для розвитку своєї справи не потрібно. Можна прогоріти і з бізнесом, і ще банку залишитися належним в рази більше, ніж брали спочатку.

2. Регулярний дохід. Замислюватися про те, куди вкласти гроші в Україні, можна тільки в тому випадку, якщо є стабільна робота або інше джерело доходу. Це одна із самих головних основ. Не маючи постійного доходу, вкладати свої гроші в бізнес або іншу інвестицію не можна. Якщо справа буде програшним, то існує ризик залишитися взагалі без грошей.

3. План інвестування. Як радять досвідчені експерти, то ніколи не слід обмежуватися єдиним напрямком. Різноманітний портфель капіталовкладень дозволить гарантовано отримати прибуток, адже не можуть відразу три-чотири напрями бути програшними. Але, незалежно від сфери і масштабів фінансування, завжди складайте план інвестування. Необхідно мати чіткий алгоритм своїх дій, щоб розуміти, коли ситуація йде не так, як вам би хотілося. Це допоможе приймати оперативні рішення для виправлення виниклих проблем.

4. Не витрачайте отриманий прибуток. Гроші мають властивість знецінюватися, саме тому зароблені кошти не потрібно витрачати у власних цілях. Лучше за все на початкових етапах отриманий прибуток направляти на формування нового портфеля. Це дозволить у майбутньому розширити свої можливості та потенціал.

5. Контролюйте свої гроші. Не варто бездумно вкладати гроші, а потім забувати про них на роки. Ви, як інвестор, завжди повинні цікавитися грошовими потоками в своїй справі. Це дозволить приймати правильні управлінські рішення і впливати на результат. Якщо процес пустити на самоплив, то можна і зовсім втратити всі свої заощадження. Фактів шахрайства зараз дуже багато.

Якщо ви зможете керуватися цими правилами, або хоча б брати їх до уваги при здійсненні своєї інвестиційної діяльності, то ваші шанси на успіх підвищаться в кілька разів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner