Кошик
36 відгуків
SOLAR ENERGY SYSTEMS
+380 (67) 736-72-44
Додати відгук

Що треба знати про домашніх сонячних електростанціях? - досвід Харківщини

Що треба знати про домашніх сонячних електростанціях? - досвід Харківщини

Піонером у цьому став власник приватної сонячної електростанції Сергій Попов.

 

Його будиночок в одному з провулків Харкова нередкоудивляет перехожих, адже на його даху встановлена справжня сонячна міні-електростанція. Її власник каже: ідея мати сонячну електростанцію возниклаеще в дитинстві.

 

Пізніше хлопець вступив в технічний вуз, де вивчав нетрадиційні джерела енергії. Але освіта знадобилися тільки в якості хобі, оскільки нині Сергій працює в IT-сфері. Сонячні панелі на даху власного будинку він встановив в березні 2016 року, а вже в липні почав продавати енергію за «зеленим тарифом».

 

Зараз Сергій має 30 панелей, і, наприклад, засолнечный травень 2017 вони згенерували 1200 кіловат-годин енергії. А споживання сім'ї Сергія за цей месяцсоставило тільки 150 кВт. Надлишки производимойэнергии людина продає в загальну мережу, поставляючи чистуюэнергию ще 8-10 сусідам.

 

Побудувати приватну електростанцію Сергій мріяв ще з часів навчання в Харківському авіаційному институтена спеціальності «Нетрадиційні джерела енергії». З придбанням будинку з'явилася можливість воплотитьмечту в життя. Сергій порівнює покупку панелей з придбанням машини. «На машину люди обычнотратят гроші, не замислюючись. А я так само витратив на електростанцію з альтернативним джерелом енергії - сонце. Це мій внесок в чистоту навколишнього середовища. Це просто гарна річ, я отримую від неї задоволення, як інші отримують задоволення від управління власним транспортом».

 

«Сиджу, дивлюся на дроти і прямо уявляю, як моя енергія перетікає до сусідів. Просто з сонечка чиста енергія! Краса! », - задоволено розповідає Сергій.

 

Сусіди часто цікавляться панелями. Поставити хочуть багато. Але на практиці не доходить: «Люди сумніше, коли дізнаються про довгий термін окупності і розмір капіталовкладень. Коли розповідаю, що вартість системи на 1 кВт разом з інвертором і монтажомсоставляет 1100 доларів, ентузіазму стає менше: це стільки грошей, де їх взяти? ». У Сергія сонячних батарей на 8 кВт, тобто він інвестував $ 8800.

 

Якщо ви зацікавлені такою інвестицією то ужесейчас ви можете задати всі питання, що цікавлять вас,нашим консультантам по телефону:

+38 (068) 626-16-53

Сергій вирішив обмежитися базової конструкції електростанції. Наприклад, встановлював автоматизовану систему повороту панелей. Це обладнання дороге, може давати часті збої, потребує ремонту і не виправдовує своєї вартості.

Відмовився і від акумуляторів. «Немає потреби накопичувати у своєму акумуляторі електроенергію, щоб потім використати її самому - це дорого і неефективно. Замість цього краще скористатися перевагами масштабної електричної мережі і дати іншим вжити свої сонячні кіловат-години, коли вони вамне потрібні ».

 

Кріплення панелей на даху також максимально просте: панелі вкладено в залізні обшиті гумою рами і встановлений на даху на «ніжках» -штирях. Таким чином, ризики різних поломок зведено до мінімуму, а сама електростанція надійна в експлуатації.

Сергій не відчув труднощі в догляді за панелями: «По суті, вони не вимагають ніякого відходу. Наш клімат сам доглядає за батареями. Припадають пилом - то дощик помив. Завалило снігом - сонце пригріло, все розтануло. Щодо ризиків поломки, я не знаю, що в нихможет зламатися. Зовні скло 3,2 мм, толстенное: тільки дикий град або цеглу, що з неба падає, можетсломать. Все інше - це електроніка, напівпровідники ».

Суспільне ставлення до альтернативної енергетики змінюється, з'являється все більше домогосподарств з сонячними електростанціями. У травні 2016 Сергій был11-м домовласником по Харкову, продають своюэнергию за «зеленим тарифом». Рівно через рік, поинформации Харківобленерго, кількість такихдомохозяйств зросла до 41.

Загалом світові тренди в альтернативній энергетикеявляются, вартість сонячних панелей і інверторів падати. З нинішнім рівнем українських зарплат ціни на них ще здаються дуже високими, але в скоре власні електростанції стануть фінансово вигідними через подорожчання класичної електроенергії.

«Ми в будь-якому випадку перейдемо на технології 21 століття - відновлювані джерела енергії. Кращі з них - сонячні. Давайте переходити, не відкладаючи. Куди відтягувати », - агітує Сергій.

 

Якщо ви зацікавлені такою інвестицією то вже зараз ви можете задати будь-які питання нашим консультантам по телефону:

+38 (068) 626-16-53 

Наша компанія також надає БЕЗКОШТОВНИЙ розрахунок необхідної потужності сонячної станції длявашего будинку і вартості установки станції.

Почніть заробляти на сонячній енергії вже ЗАВТРА!

Легко і просто з Solensys.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner