Кошик
34 відгуків
SOLAR ENERGY SYSTEMS
+380 (67) 736-72-44
Додати відгук

Фермерство та інвестиції в "зелену" електроенергію: найбільша в Україні дахова сонячна електростанція

Фермерство та інвестиції в "зелену" електроенергію: найбільша в Україні дахова сонячна електростанція

Вона дозволить забезпечити екологічно чистою електроенергією 150 000 домогосподарств Київської області. У рік станція буде поставляти близько 15 млн. КВт / год.

За оцінками експертів, завдяки роботі нової сонячної електростанції, викиди CO2 в атмосферу зменшаться на 15 тис. Тонн в рік.

«Студеникивська ФЕС» побудована на дахах будівель норкової ферми «Пелском» і має потужність 12,4 МВт.

«Таких масштабних проектів немає навіть в Європі. Наші фахівці провели всі необхідні дослідження і прийшли до висновку, що на дахах будівель на фермі можуть розміщуватися сонячні батареї, які додатково захищають тварин від високих температур, тим самим покращуючи добробут норки на фермі. Так ми по-європейськи об'єднали фермерство з зеленої енергетикою », - говорить директор ферми Олександр Климець.

 

«Пелском» - одна з двох норкових ферм, працює за європейськими стандартами і пройшла сертифікацію "WelFur".

WelFur - передова в світі програма оцінки добробуту тварин третьою стороною, яка визначає більш серйозні вимоги, ніж передбачені законодавством ЄС, а Європейська комісія січня 2019 року визнала її застосування інструментом саморегулювання.

Під час сертифікації вивчаються 12 параметрів, у тому числі параметри здоров'я тварин, їх поведінки, житлової системи, харчування, позитивних і негативних емоцій, взаємин між людьми і тваринами, способів управління звіроферми.

Розвиток сонячної енергетики вигідний не тільки для великих компаній. Будь-хто, хто встановлює сонячні панелі для потреб власного будинку, також може продавати зайву електроенергію державі.

 

Якщо ви зацікавлені такою інвестицією то вже зараз ви можете задати всі питання, що цікавлять вас, нашим консультантам по телефону:

+38 (068) 626-16-53

 

Активно на енергію сонця і вітру переходять в об'єднаних територіальних громадах. Сонячні панелі використовують для вуличного освітлення, живлення шкіл, садів та інших установ. Прикладом повністю незалежною громади є село Северинівка, що в Жмеринському районі Вінницької області.

Так, в селі Трифонівка Херсонської області — 30 гектарів старого колгоспного пасовища перетворилося у високотехнологічний об'єкт, збирає врожай променів і перетворює його в змінний струм, який потім живить квартири і будинки.

Трифановская сонячна електростанція колись була величезним пасовищем, де в радянські часи випасали корів. Втім, до моменту підготовки майданчика воно вже було занедбаним, порослим колючими бур'янами. Перед початком будівництва, згадує керівник проекту з боку генпідрядної компанії ВІРА Андрій Сушко, пасовище і зовсім нагадував величезне болото.

 

Щоб завезти сюди панелі, будматеріали та інше обладнання, довелося ремонтувати дорогу, інакше фури могли і не пройти. Тепер тут "пасуться" стрункі ряди фотоелементів.

Територія майбутньої станції обнесена парканом. Відразу за воротами — вагончики охорони і будівельників. Перед ними відсипаються два цуценя — хлопчик і дівчинка. Вони народилися прямо тут, з початком будівництва, так і залишилися: охороняють територію, оголошуючи степ заливистим гавкотом, лише тільки побачивши чужинців. За ними, під відкритим небом — тимчасовий склад матеріалів.

 

Трохи далі стоїть світле будова — це майбутній диспетчерський пункт. Поки там порожньо, голі стіни, але незабаром він заповниться серверними шафами і комп'ютерами.

 

«Майбутня станція — це земельна ділянка, 30,6 га землі, які ми взяли в оренду на 25 років», — говорить менеджер проекту з будівництва Трифановской СЕС Микола Трефілов. — Встановлена потужність — 10 мегават, які ми будемо видавати в підстанцію «Трифонівська 150/35/10 кВ», що знаходиться на протилежній стороні однойменного села. Як основне обладнання використовуємо сонячні панелі виробництва JA Solar.

 

Эта компания входит в пятерку лидеров по производству панелей в мире по рейтингу Tier 1 от Bloomberg. Панели к нам ехали из Китая больше месяца по морю, доставляли их в порт Одессы в 45 контейнерах. Сюда их завозили фурами, 45 фур соответственно».

 

Херсонскую область и конкретно этот участок выбрали по нескольким причинам: во-первых, здесь один из самых высоких уровней инсоляции (облучение земной поверхности солнечными лучами) в стране.

 

Во-вторых, Трифановская СЭС для ДТЭК — это пилот, который по стратегии развития должен заработать уже в 2017 году. Потому компания купила готовый проект у французской компании BETEN INGENIERIE SAS: те уже получили землеотвод, договорились с местными властями и провели подготовительные работы.

 

Инвестиции ДТЭК в проект составят порядка 8,1 млн евро. Специалисты компании не исключают, что девелопмент следующих проектов будут делать со старта собственными силами.

 

Если и вы заинтересованы такой инвестицией то уже сейчас вы можете задать все интересующие вас вопросы нашим консультантам по телефону:

 

+38 (068) 626-16-53

 

Наша компанія також надає БЕЗКОШТОВНИЙ розрахунок необхідної потужності сонячної станції для вашого будинку і вартості установки станції.

 

Почніть заробляти на сонячній енергії вже ЗАВТРА!

 

Легко і просто з Solensys.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner