Кошик
38 відгуків
SOLAR ENERGY SYSTEMS
+380 (67) 736-72-44
Додати відгук

Кияни за перше півріччя заробили понад 2,5 мільйона гривень на сонячній енергії

Кияни за перше півріччя заробили понад 2,5 мільйона гривень на сонячній енергії

Шлях євроінтеграції України почався в 2010 році. І початклм цього шляху стала саме енергетика. У той період Україна стала членом Енергетичного співтовариства Південно-Східної Європи. Вже в 2011 році держава отримала статус договірної сторони в цьому співтоваристві.

 

Таким чином, українці зобов'язали себе займатися гармонізацією законодавства відповідно до стандартів ЄС. Попереду нас чекає виконання третього енергопакету в ньому, зокрема, йдеться про збільшення частки використання відновлюваних джерел енергії (вітру, води і сонця).

 

Згідно з таких тенденцій, до 2020 року на поновлювані джерела енергії в кінцевому енергоспоживанні має припадати 11%. Такі цифри говорять про те, що Українська необхідно скоротити використання традиційних паливно-енергетичних ресурсів. Все це сприятиме поліпшенню екологічної ситуації. І в цілому відповідає сучасним тенденціям по захисту природи.

 

Для того, щоб збільшувати частку використання відновлювальних джерел енергії в Україні схвалені та активно впроваджуються Національний план дій з енергоефективності на період до 2020 року, Національний план дій щодо відновлюваних джерел енергії (ВДЕ), Енергетична стратегія України до 2035 року, розроблена Стратегія Мінприроди низьковуглецевого розвитку України до 2050 року, розпочата реформа енергоефективності.

 

В рамках Енергетичної стратегії створили сприятливі умови як для інвесторів, так і для бізнесу в сфері поновлюваних видів енергії. Зокрема була введена «зелені» тарифи на «чисту» електроенергію, які прив'язані до курсу євро, а також впроваджена стимулюючий тариф на тепло «не з газу».

 

Також до 2030 року законодавством передбачена можливість укладати довгострокові договори купівлі-продажу електроенергії за «зеленим» тарифом.

 

Всього, за інформацією Держенергоефективності, Україна активно рухається в напрямку використання відновлюваних джерел енергії. Так, за останні п'ять років більше 8000 домогосподарств встановили та використовують сонячні електростанції (СЕС) загальною потужністю 190 МВт. Це інвестиції на суму 180 000 000 євро.

 

А з січня по червень 2019 році в мережу надійшло понад 550 тис кВт сонячної електроенергії від київських домогосподарств. В середньому, кожен столичний виробник побутової енергії забезпечує світлом 4 українські сім'ї в місяць.

 

Постачальник «Київські енергетичні послуги» за півроку своєчасно і в повному обсязі виплатив просьюмер більше 2500000. грн. за «зеленим» тарифом, установленим НКРЕКП.

 

«Домашні сонячні електростанції, сіті-ферми, електромобілі і автозарядни станції стають звичним явищем для світу. Люди хочуть жити «зеленим», екологічним життям при цьому, мають можливість заробити на продажу надлишків чистої енергії. Купуючи «зелену» енергію, ми підтримуємо просьюмер і вносимо свій внесок у розвиток енергонезалежності України говорить директор« Київських енергетичних послуг »Віктор Мельников.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner