Кошик
34 відгуків
SOLAR ENERGY SYSTEMS
+380 (67) 736-72-44
Додати відгук

Поновлювані джерела енергії: ефективність, екологічність і незалежність

Поновлювані джерела енергії: ефективність, екологічність і незалежність

У той же час у Німеччині констатували, що розвиток альтернативної енергетики» не призвело до зниження її ціни, споживання вуглеводнів і шкідливих викидів в атмосферу. А в Ізраїлі (в порту Яффі) комбінують, поєднуючи хвильові батареї з сонячними.

 

Енергоефективність зросла на 25%. Аналогічна тестова система буде працювати на Гібралтарі.

 

Підбірка останніх новин на тему поновлюваних джерел енергії лише підтверджує: незважаючи на методику «проб і помилок» альтернативна енергетика не витіснила «традиційну», але знаходить свої ніші застосування.

 

Сонячна електростанція у вашому будинку - це завжди: сонячні модулі («дзеркала» з фотоелементами), зарядний пристрій, батареї (акумулятори), інвертор, необхідні вузли, з'єднання, «розводка» до споживачів. Все це і ще багато іншого ви можете придбати у Solensys.

 

Якщо ви зацікавлені такою інвестицією то вже зараз ви можете задати будь-які питання нашим консультантам по телефону:

 

+38 (068) 626-16-53

 

Наша компанія також надає БЕЗКОШТОВНИЙ розрахунок необхідної потужності сонячної станції для вашого будинку і вартості установки станції.

 

Почніть заробляти на сонячній енергії вже ЗАВТРА!

 

Легко і просто з Solensys.

 

 

 

Цікаво, що ще 2-3 роки альтернативна енергетика була досить дорогою. Споживачів відлякувала низька окупність, «примхливість» модулів (до того ж дорогих) і необхідність періодичної заміни батарей (також дорогих).

 

Ставлення до сонячних колекторів, модулями змінилося тільки зараз з-за їх сильного здешевлення, а також підвищенню довговічності акумуляторних батарей. 10-15 років безперервної (при належному догляді і сервісі) «домашньої електростанції» не тільки повністю окупають всі витрати, але і можуть приносити її власникові прибуток. Втім, експерти запевняють: це не головне, важливіше екологічні переваги і енергетична незалежність.

 

Поговоримо про ефективність відновлювальної енергетики

 

Основним призначенням сонячних панелей є вироблення електроенергії з сонячних променів. Обсяг виробленої електроенергії залежить від декількох складових:

• площа покриття панелями (чим вона вище, тим більший обсяг електрики може бути вироблений)

• матеріал використовуються в панелях фотоелементів і їх ККД; потужність фотомодулів

• інсоляція (кількість сонячної радіації, що досягає землі протягом певного періоду часу). Рівень інсоляції досить сильно різниться по сезонах і регіонам. Наприклад, влітку рівень інсоляції максимальний, а взимку – мінімальний. Наприклад, середній рівень інсоляції для Київської області (близько 1200 кВт*год/м2 на рік) буде трохи нижче, ніж для Миколаївської області (близько 1400 кВт*год/м2 на рік).

 

Все це потрібно враховувати при прорахунку ефективності використання сонячних панелей. Також потрібно враховувати і те, скільки вам потрібно електроенергії. Наприклад, для приватного будинку площею 100-110кв.м., при середньому споживанні 9 кВт*год на добу, для повної электроавтономии потрібно, щоб загальна потужність фотомодулів була не менше 9-10 кВт*год/добу. При таких параметрах можлива площа покриття сонячними панелями повинна бути приблизно 65-70кв.м. Також врахуйте, що практично для всієї території України, найбільш ефективними сторонами світла в плані обсягу сонячного світла вважаються південна і західна. Тому більшість сучасних вікон будинків і спрямовані на Південь і на Захід (для більшої енергоефективності). Те ж відноситься і до розміщення сонячних панелей: неефективно буде розміщувати панелі на північній стороні даху, де практично немає прямих сонячних променів.

 

Про екологічність

 

Сонячні електростанції - це електростанції з видобуванням електроенергії від постійного джерела енергії - Сонця. Сотні тисяч років Сонце буде віддавала нам свою енергію, і за підрахунками вчених, ще приблизно мільйон років це буде відбуватися. Тому отримання такої енергії та застосування її у ще однієї функції не буде зайвим. Головними позитивними чинниками цієї генерації енергетики є економічна складова, і екологічна.

 

Питання екології останні 20 років стоїть дуже гостро не тільки в нашій країні, але і по всій планеті. Стан нашої Землі з екології - катастрофічний. Вчені щорічно зменшують і зменшують тривалість життя нашої планети, тому застосовуються різні виходи поліпшення екологічної обстановки. Сонячні електростанції - це один з виходів, адже вона зовсім не вносить забруднень в атмосферу, грунт, наприклад це роблять атомні або гідро електростанції. В Україні ця проблема почалася розглядатися на початку 21 столітті, адже наша територія країни в силу історичних подій брала на себе багато екологічних катастроф. І відновлювати екологію - це необхідна завдання, але першим етапом цього, становить зупинки погіршення ситуації.

Сонячні електростанції позитивно впливають на екологію завдяки таким фактам:

• Їх вичинки не вимагає залучення екологічно небезпечних речовин;

• Експлуатація сонячних панелей атмосферу жодним чином не зачіпають, тому, що енергія генерується з допомогою фізичних процесів без викидів залишок, навпаки, залишки - і є отриманої електроенергією;

• Монтаж електростанцій не шкодить ґрунту і на його поверхні;

• Обслуговування сонячних панелей відбувається за допомогою простих і нешкідливих дій, процесів (ремонт, миття панелей водою);

• Високий термін служіння батарей і їх ремонтопридатність позитивно впливає на екологію.

 

Про незалежність

 

З допомогою сонячної електростанції працює спільно з акумуляторними батареями, можна отримувати електроенергію цілодобово. Вдень сонячні панелі виробляють електроенергію від сонячного випромінювання, що живлять споживачів і накопичують електроенергію в акумуляторних батареях, щоб після настання сутінків, споживачі могли харчуватися від акумуляторних батарей. Для підстраховки також може знадобитися бензо - або дизель-генератор на випадок похмурих днів. Схема проста і добре відома. Питання стоїть тільки в виборі перетворювача електроенергії.

 

Якщо ви зацікавлені такою інвестицією то вже зараз ви можете задати будь-які питання нашим консультантам по телефону:

 

+38 (068) 626-16-53

 

Наша компанія також надає БЕЗКОШТОВНИЙ розрахунок необхідної потужності сонячної станції для вашого будинку і вартості установки станції.

 

Почніть заробляти на сонячній енергії вже ЗАВТРА!

 

Легко і просто з Solensys.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner