Кошик
34 відгуків
SOLAR ENERGY SYSTEMS
+380 (67) 736-72-44
Додати відгук

Чи здатна відновлювана енергетика перезарядити Україну?

Чи здатна відновлювана енергетика перезарядити Україну?

Після виходу серіалу «Чорнобиль» весь світ згадав про Україну і її крах. Відчайдушні туристи вирушають на небезпечні екскурсії, з'являються нові статті про Чорнобильській АЕС, але мало хто знає, що і сьогодні Чорнобиль виробляє енергію. Тільки сонячну.

 

Тепер на місці найбільшої ядерної катастрофи, побудовані ряди сонячних батарей. Енергії, вони виробляють достатньо, для освещениянескольких сотень будинків.

 

Така метаморфоза лише частину глобального плану з розвитку альтернативних джерел енергії в Україні.

 

Після початку війни на Сході, потреба українців у використанні альтернативних джерел енергії значно зросла. Сьогодні вітряна, сонячна, гідроенергія і енергія біомаси приваблюють не тільки увагу, але й інвестиції.

 

Якщо ви зацікавлені такою інвестицією то вже зараз ви можете задати будь-які питання нашим консультантам по телефону:

 

+38 (068) 626-16-53

 

Наша компанія також надає БЕЗКОШТОВНИЙ розрахунок необхідної потужності сонячної станції для вашого будинку і вартості установки станції.

 

Почніть заробляти на сонячній енергії вже ЗАВТРА!

 

Легко і просто з Solensys.

 

За даними Міжнародного енергетичного агентства (IEA), кількість джерел відновлюваної енергії, особливо вітрової та сонячної, «значно зросла за останнє десятиліття» в східноєвропейській країні з населенням близько 45000000.

 

Однак, незважаючи на шквал фінансування і весь супроводжує шум, відновлювана енергетика все ще далека від тих 25 відсотків, які Україна встановила як мета для виробництва відновлюваної енергії до 2035 року.

 

Зусилля України щодо відновлюваної енергії не справили враження на деяких експертів, і поважний світовий енергетичний індекс дав їй низьку оцінку. Більше того, президент України Володимир Зеленський говорив про зниження "зеленого" тарифу, який є одним з найвищих у світі.

 

Повертаючись до розмови про Чорнобиль, нагадуємо, що місце трагедії початок постачати електроенергію в мережу тільки з липня 2018 року.

 

Дві тисячі квартир харчуються еренгиею, яку виробляють майже чотири тисячі панелей. Сонячна електростанція на 1 мегават (МВт) коштує близько одного мільйона євро. Це спільний проект української компанії Rodina і німецької компанії Enerparc AG.

 

«Аварія на Чорнобильській АЕС була найбільшою техногенною катастрофою в історії людства. Протягом 33 років Чорнобильської зона була terra incognita (незвіданою землею) України з екологічної, соціальної і економічної точки зору. У нас була можливість надати забрудненої території другий шанс сказав Євген Варягін, генеральний директор і засновник Rodina.

 

Іноземних інвесторів також цікавить і запорізька область. Американська компанія General Electric (GE) і українська компанія LongWing Energy S. C. A. спільно оголосили пакет фінансування в розмірі 150 000 000 доларів для першої фази будівництва Запорожскойветровые електростанції. Очікується, що установка потужністю 98 МВт запрацює вже до 2020 року.

 

Цей проект стане вже четвертим проектом GE в Україні. На думку авторів, проект допоможе задовольнити свої енергетичні потреби і зменшити залежність від імпортних джерел, забезпечуючи енергією будинки і підприємства по всій країні.

 

Оголосили про своїх проектах вітряної енергетики в Україні і данська компанія Vestas, німецький NOTUS Energy та ірландська Altostrata.

 

Міжнародне енергетичне агентство (IEA) прийняло до уваги такий прогрес України. За прогнозами Україну чекає глобальний ріст відновлюваних джерел енергії. В основному, мова піде саме про сонячної енергії. Це пов'язано з вартістю. З 2010 року вартість сонячної енергії знизилася більш ніж на 80 відсотків.

 

За словами радника голови Державного агентства з енергоефективності Костянтина Гури, з 2015 року Україна встановила об'єктів відновлюваної енергії потужністю 4000 МВт, залучаючи близько 3,3 мільярда євро інвестицій.

 

Согласно Энергетической стратегии Украины, до 2035 года возобновляемые  источники энергии должны были бы составляли 25 процентов от общего энергетического баланса.

 

Значительная часть прогресса возобновляемой  энергетики в Украине может зависеть от судьбы «зеленого тарифа». «Зеленый тариф» в Украине является одним из самых высоких в мире, что делает инвестиции в этот сектор очень привлекательным.

 

Если вы также заинтересованы такой инвестицией то уже сейчас вы можете задать все интересующие вас вопросы нашим консультантам по телефону:

 

+38 (068) 626-16-53

 

Наша компанія також надає БЕЗКОШТОВНИЙ розрахунок необхідної потужності сонячної станції для вашого будинку і вартості установки станції.

 

Почніть заробляти на сонячній енергії вже ЗАВТРА!

 

Легко і просто з Solensys.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner