Кошик
35 відгуків
SOLAR ENERGY SYSTEMS
+380 (67) 736-72-44
Додати відгук

Опубліковані реальні переваги сонячних батарей

Опубліковані реальні переваги сонячних батарей

Як би очевидно це не звучало, сонячна енергія починається з сонця. Для цього чарівного перетворення використовуються сонячні панелі. Завдяки їм сонячне світло, що складається з фотонів, стає енергією, яка живить електричні пристрої, серед яких ваші улюблені гаджети.

 

Усвідомлюєте масштаб дивовижності? Таке звичне і всім доступне сонце, стає енергією для того, щоб ви гортали Instagram.

 

Але це не єдиний спосіб використання сонячних батарей. Вони стають хорошими друзями людей у багатьох сферах життя. Це і системи дистанційного живлення, телекомунікаційне обладнання, дистанційне зондування і виробництво електроенергії в домашніх і комерційних системах енергії.

 

Для того, щоб ваш домашния сонячна електростанція приносила максимум задоволення і користі необхідно коректно врахувати кількість енергії.

 

На жаль, навіть ті свідомі люди, які вирішили встановити сонячні панелі, часто не до кінця розуміють, як працює ця технологія і завдяки чому допомагає економити ваші гроші. Допомогти вам в цьому розібратися може торговий представник компанії, яка займається встановленням панелей. Консультант не тільки розповість вам основні принципи роботи, але і познайомити з реальними перевагами сонячних батарей.

 

А якщо ви зацікавилися такою інвестицією, то вже зараз ви можете задати будь-які питання нашим консультантам по телефону:

+38 (068) 626-16-53

Наша компанія також надає БЕЗКОШТОВНИЙ розрахунок необхідної потужності сонячної станції для вашого будинку і вартості установки станції.

Почніть заробляти на сонячній енергії вже ЗАВТРА!

Легко і просто з Solensys.

Отже, поговоримо про принципи роботи сонячних батарей. Їх робота залежить від фотона світла, який падає на панель. Він вибиває з кремнію електрон. Так починає рухатися вся спіраль електронів, вибитих по черзі. Так виникає струм, який підтримує сонячну установку, яка підключається безпосередньо до електромережі. Відповідно, світлові електростанції займаються виробництвом електроенергії.

 

Для того, щоб всі процеси працювали коректно, необхідно правильно розрахувати кількість виробленої енергії. Для цього вам знадобиться двосторонній лічильник, який рахує як вхідні, так і вихідну енергію.

 

Таким чином ми одночасно і стаємо споживачами і виробниками енергії. Саме тому з'являється велика різниця між виробленою і спожитою енергією. Якщо ваш фотоелектрична установка досить велика, то кількість виробленої енергії буде більше або зрівняється з тією, що споживається. У такому випадку нам не потрібно платити за електроенергію.

 

Важливо пам'ятати, що сонячні панелі — це розумні інвестиції. Вони перетворюють світло в електрику. Цікаво, що їх називають «сонячними», через тривалий час їх основним джерелом світла є сонце. Але для деяких вчених прийнятне іменування «фотоелектричні панелі». Це в основному означає зв'язок «світло-електрика».

 

Чим же насправді є сонячна панель? Вона являє собою сукупність сонячних батарей. Уявіть собі велику кількість маленьких сонячних батарей. Усі вони розподілені на великій площі і працюють разом. Таким чином забезпечують достатню потужність.

 

Відповідно, кількість енергії, яку виробляє сонячна панель, пропорційно відповідає кількості світла, що потрапляє на камеру.

 

По сравнению с другими альтернативными источниками питания, солнечные панели крайне медленно эксплуатируются. И достаточно устойчивыми. За целый год их эффективность снижается всего на 0,5 процента. Таким образом, даже после 5 лет эксплуатации, они будут продолжать производить более 90% того, что было в начале.

 

 

А если вы заинтересовались такой инвестицией, то уже сейчас вы можете задать все интересующие вас вопросы нашим консультантам по телефону:

 

+38 (068) 626-16-53

 

Наша компания также предоставляет БЕСПЛАТНЫЙ просчёт необходимой мощности солнечной станции для вашего дома и стоимости установки станции.

 

Почніть заробляти на сонячній енергії вже ЗАВТРА!

 

Легко і просто з Solensys.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner