Кошик
34 відгуків
SOLAR ENERGY SYSTEMS
+380 (67) 736-72-44
Додати відгук

Набридли платіжки за електроенергію або як позбавитися від зайвих витрат

Набридли платіжки за електроенергію або як позбавитися від зайвих витрат

Оплата комунальних послуг у багатьох викликає нервові посмішки на обличчі. Всі ми звикли до того, що платіжки завжди шокують, впевнено дорожчають, але головне — приходять щомісяця. Більшість з нас в певний момент зривається і робить все для того, щоб зменшити витрати на комунальні платежі: економимо воду і відмовляємо собі в гарячій ванні, намагаємося вибирати теплий домашній одяг і економити на опаленні, ретельно перевіряємо вимкнули світло в кімнатах і заряджаємо улюблені гаджети в офісах.

 

Но эти забавные попытки сэкономить приводят лишь к негативным эмоциям. На размер коммунальных платежей они влияют крайне мало.

 

Еще в декабре 2019 году украинцы узнали о намерениях власти отменить льготный тариф на электроэнергию. Кроме того, в 2020 году ожидается очередное масштабное рост тарифов за электроэнергию.

 

На фоне изменений эксперты вывели ряд универсальных правил для тех, кто хочет сэкономить на электроэнергии. К ним относятся: выключайте свет, когда покидаете помещение, установите датчики руку, замените старые лампы на светодиодные.

Також експерти радять вимикати комп'ютер, коли залишаєте робоче місце, не заряджати гаджети всю ніч, вибирати «розумну» побутову техніку та регулярно розморожувати холодильник.

 

Прочитали і відчули себе немов перенеслися в минуле? Маєте сумніви в ефективності таких рішень? Хочете позбутися думок про тарифи на електроенергію назавжди?

Насправді, єдиний ефективний спосіб не платити величезні суми за електроенергію — змусити сонце працювати на вас. Воно вміє робити це. До того ж, цей ресурс невичерпний.

 

Сонце світить щодня. А енергію, завдяки цьому отримує планета, необхідно використовувати в людських цілях.

 

Для того, щоб сонце працювало побічно на ваш будинок, вам знадобиться обладнання для установки домашньої сонячної електростанції і найкращі спеціалісти по її монтажу. Ними вам охоче стануть фахівці з компанії

Solensys.

 

Вдало прорахована домашня СЕС дозволяє забути про аварії на електромережі, витрати на установку лічильників і подорожчання тарифів.

 

Звичайно, акцентуємо на исчисляемости, адже ваша інвестиція повинна ідеально працювати на вас. Так термін її окупності зменшиться до мінімального.

 

Варто знати особливості освітлення вашого будинку і подбати про якісні акумуляторні батареї, які будуть утримувати енергію, в моменти, коли вана вам не потрібна.

 

Також вдало прорахована СЕС зможе принести вам додатковий дохід. Ви зможете продавати залишок невикористаної електроенергію в мережу. Кошти за це будуть нараховуватися за «зеленим тарифом». А він в Україні найбільший в Європі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner