Кошик
34 відгуків
SOLAR ENERGY SYSTEMS
+380 (67) 736-72-44
Додати відгук

Міненерго назвало кількість українських домогосподарств, які встановили сонячні панелі

Міненерго назвало кількість українських домогосподарств, які встановили сонячні панелі

Розумієте, що монополії і зловживання — це погано для ринку? Хочете стати тією частиною суспільства, яка рухається в правильному напрямку і забезпечує власні потреби самостійно? Як ви в Україні вже понад 22 000. Саме таку кількість українських сімей вже встановили сонячні панелі і використовують сонячну енергетику.

 

Здається, що 22000 домогосподарств — це не така вже й вражаюча цифра. Можливо. Але задумайтеся, всього шість років тому таких сімей було всього 20. З 2014 року кількість свідомого населення України, яке прагне не залежати від жодних обставин і навіть отримувати додатковий заробіток завдяки сонячній енергії зросло більш ніж на 20000.

 

З'ясуємо, як ці домогосподарства розпридилились між областями України. Так, понад 2700 сонячних панелей встановлено в Дніпропетровській області. Ця територія вже кілька років поспіль лідирує в подібних рейтингах. Не відстає і Тернопіль. Тут кількість сонячних панелей складає понад дві тисячі. А от столиця та її область зайняли третє місце. Тут цей показник налічує більше 1800 панелей.

 

Загалом з сонячні станції розкидані всією картою України. І це добре впливає на малу енергогенерації в Україні. Завдяки цьому та ще кільком чинникам вона зміцнюється і розвивається.

 

Фахівці відзначають, що приріст цього показника відбувається органічно з року в рік. Але не завжди однаково. Так, значна частина сімей перейшла на бік «чистої» енергії минулого року. Практично 15000 сімей встановили сонячні панелі саме в 2019 році.

 

Якщо говорити про потужності всіх цих домашніх електростанцій, то загалом вона становитиме 553 мегавати.

 

Чому домашніх електростанцій стає все більше? Тому що все більше людей розуміє, що хоче економити на рахунках за електроенергію. Все більше сімей прагнуть до самостійності і незалежності, а тому хочуть бути впевненими в тому, що зможуть забезпечувати свої потреби в енергії своїми ж силами. А також тому, що все більше людей почало заробляти на своїх станціях і спонукати до цього інших.

 

Адже ту енергію, яку виробляють сонячні електростанції можна продати за «зеленим» тарифом. Таким чином термін окупності ваших інвестицій буде максимально коротким і фінансово приємним.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner