Кошик
34 відгуків
SOLAR ENERGY SYSTEMS
+380 (67) 736-72-44
Додати відгук

У Києві з сонячні станції вдвічі збільшили виробництво електроенергії

У Києві з сонячні станції вдвічі збільшили виробництво електроенергії

2020 ми будемо згадувати, як рік, коли ніякі прогнози не спрацьовують. А реальність насиченою будь-якого фільму.

 

 Тому робити якісь підсумки за певний часовий проміжок справа ризикована і невдячна, але не тоді, коли мова йде про сонячної електроенергії. Адже в цьому сегменті проміжні результати радують власників домашніх електростанцій. Яких у цьому році в Києві значно більше.

Сьогодні поговоримо про зростання кількості просьюмер в Києві. І про зростання їх сукупного доходу.

 

Просьюмерами називаються домогосподарства, які самостійно виробляють електроенергію для своїх потреб, а надлишок продають в мережу.

 

Таких домашніх електростанцій, які не тільки задовольняють потреби власників, але і заробляють для них, за перший квартал 2020 році в Києві збільшилася на 69 одиниць. Таким чином загальна кількість просьюмеров в Києві складає 185.

 

185 владельцам домашних солнечных станций удалось заработать за несколько месяцев 2020 уже 717 тыся гривен. И это без учета сэкономленных на оплате электроэнергии средств.

 

А количество кВт-ч «зеленой» электроэнергии, они сгенерировали за этот период вдвое больше чем в прошлом году.

 

Данные цифры говорят о том, что Украина стремительно развивается в сфере альтернативной энергетики. Конечно, этот рост активно стимулируется действием «зеленых» тарифов.

 

Якщо говорити про розвиток всього сектору альтернативної енергетики, то за рік цей сегмент зріс удвічі. А от традиційні види генерації електроенергії навпаки зменшили виробництво. Цей факт позитивно впливає на екологію та економіку країни.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner