Кошик
38 відгуків
SOLAR ENERGY SYSTEMS
+380 (67) 736-72-44
Додати відгук

Що таке «зелений» тариф і як на ньому заробляти в 2020 році

Що таке «зелений» тариф і як на ньому заробляти в 2020 році

А ось питання заробітку на приватних сонячних електростанціях менш висвітлений і зрозуміло більшості. Сьогодні пробуемо розібратися з тим, що таке «зелений тариф» і як з його допомогою можна непогано заробляти.

Вперше ідея схожа на зеленому тарифі, тоді вона називалася — пільговою, була реалізована в далекому 1978 році. Звичайно, в США. Той рік ознаменувався енергетичною кризою, що наростала і популяризацією боротьби з забрудненням атмосфери. Для того, мінімізувати наслідки кризи та зменшити негативний вплив на атмосферу президент Джіммі Картер підписав Національний енергетичний закон (National Energy Act) і Закон про комунального господарства (Public Utilities Regulatory Policy Act).

Метою цих документів було зробити енергозбереження трендом, захопити його ідеєю все більше американців і розвинути національні енергетичні ресурси.

На початку 90-х років максимально схожий на «зеленого тарифу» Закон про постачання електроенергії в мережу »прийняли у Німеччині. Цей документ зобов'язував постачальників купувати електроенергію з відновлюваних джерел за фіксованою ціною.

Результаты принятия такого закона в чем шокирующие. В период между 1991 и 1999 годами в германии было развёрнуто 4400 МВт новых мощностей. А это треть установленной мощности ветровой энергетики в мире, которая существовала в то время.

Що ж сьогодні називають «зеленим тарифом»? Це своєрідний економічний механізм, дія якого спрямована на те, щоб заохочувати виробляти електроенергію за допомогою відновлюваної енергетики. Інструментами реалізації зеленого тарифу є гарантований доступ до мережі, довгострокові контракти на придбання електроенергії та становлення відносно високих закупівельних цін, які враховують вартість відновлюваних джерел енергії.

Сьогодні в Україні діє Закон «Про ринок електричної енергії». Саме за цим законом визначається зелений тариф, як соціальний тариф.

Благодаря действию этого закона физические лица могут не только удовлетворять собственные потребности благодаря установлению домашней солнечной электростанции. Но и зарабатывать на ней. Ведь неиспользованная, избыточная электроэнергия продается по зеленому тарифу.

Украинцы сегодня активно пользуются такими возможностями и активно инвестируют в частные солнечные электростанции для высокого пассивного дохода в будущем.

Что нужно сделать, чтобы присоединиться к числу тех, кто уже зарабатывает на зеленом тарифе?


А ось етапи встановлення "зеленого" тарифу такі: встановіть сонячні батареї, а краще довірте це фахівцям Solensys, отримаєте документи по обладнанню, відкрийте рахунок для отримання коштів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner