Кошик
34 відгуків
SOLAR ENERGY SYSTEMS
+380 (67) 736-72-44
Додати відгук

Відновлювана енергія випередила вугілля по споживанню вперше за 134 роки

Відновлювана енергія випередила вугілля по споживанню вперше за 134 роки

Сьогодні можна говорити про два типи енергетики: традиционной і відновлюємоой. Перша базується на важкій фізичній роботі людини. Відновлювальна передбачає використання вітрових, сонячних, біопаливних, малих гідро-електростанцій. У розвинених країнах відновлювальні паливні джерела починають витісняти старі традиційні електростанції, які використовували вугілля, нафта, газ, уран.

Це в першу чергу збільшує свободу особистості. А також дуже позитивно впливає на екологічну ситуацію на планеті.
Адже відновлювана енергетика — це екологічно чисте невичерпне джерело енергії, який не змінює функціональну структуру Землі і дозволяє зменшити навантаження на ресурсну базу і знизити загальну ресурсозатратность, а отже сприяє подоланню бідності та відповідального споживання.

Також використання поновлюваних паливних джерел допомагає розвиватися містам. Адже використовуючи енергію сонця, вітру, біогазові установки міста можуть самостійно забезпечувати себе електроенергією, скоротивши при цьому свої витрати і ресурсозатратность.

Якщо говорити глобально, то поновлювані джерела енергії вирішують дуже багато питання
ів. У тому числі питання світу. Адже безліч конфліктів викликані саме бажанням збільшити свої ресурси. Які не є нескінченними.

Тому розвиток «зеленої» галузі особливо важливо для нас. Області, яка здатна зробити більш незалежним кожне місто і село, кожного громадянина.

І все сьогодні можна говорити про першу перемогу відновлюваної енергетики. Так, вперше за 134 роки такий тип енергетики випередив вугілля по споживанню в США.

Такі дані озвучило Управління енергетичної інформації США (EIA). Таке співвідношення можна спостерігати вперше з 1885 року.

З 1964 року попит на вугілля значно знизився. Саме на 15%. А ось споживання відновлюваної енергії зросло. До того ж, вітряні електростанції не вперше
чи стали популярніші, ніж гідроелектростанції.

Україна теж має амбітний план до 2050 року, який націлений на зменшення викиду парникових газів. До озвученої дати планується зменшити потребу в енергоресурсах як мінімум удвічі. Головне завдання — повністю відмовитися від вугільної генерації. Разом з тим планується сприяння вирішенню соціальних проблем, які
неодмінно з'являться в регіонах закриття цих підприємств.

Все це можна зробити, якщо акцент буде стояти на відновлювальної енергетики. У 2050 році частка енергії з відновлюваних джерел (ВДЕ) повинен складати близько 70%. І в 2020 році ми можемо говорити про реалістичність озвучених планів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner