Кошик
34 відгуків
SOLAR ENERGY SYSTEMS
+380 (67) 736-72-44
Додати відгук

LEAPTON

З'єднання сонячних батарей з сонячними батареями є відносно новою практикою. Перевага цього в чотири рази. По-перше, сонячна батарея зберігає енергію, що генерується в години сонячного світла, і робить її легко доступною для використання в неробочий час, наприклад, вночі або в похмурі дні, що дозволяє вашому будинку цілодобово працювати на 100% відновлюваної сонячної енергії, до тих пір, поки попит на електроенергію не перевищує поставки, яку може забезпечити батарея.

По-друге, система зберігання сонячної батареї може значно знизити ваші витрати на електроенергію. Заряджаючи сонячну батарею в непиковые годинник і розряджаючи її в пікові години, ви можете не платити багато за електроенергію від вашої комунальної компанії. Економія від цього може послужити зниження витрат вашої системи батарей.

В-третіх, ви можете заробляти гроші, продаючи енергію, що зберігається у вашій сонячної батареї, назад в електромережу, коли ціни на електроенергію на самому високому рівні - якщо ваша комунальна служба дозволяє проводити виміри.

В-четверте, додавши сонячну батарею в свою сонячну систему, ви можете в будь-який час вибрати незалежність від національної мережі, що забезпечить енергетичну безпеку вашої сім'ї.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner