Кошик
36 відгуків
SOLAR ENERGY SYSTEMS
+380 (67) 736-72-44
Додати відгук

«Ощадбанк» почав видавати кредити на встановлення сонячних електростанцій

«Ощадбанк» почав видавати кредити на встановлення сонячних електростанцій

«Ощадбанк» запустив нову кредитну програму для фізичних осіб під назвою «Зелена енергія», повідомляє прес-служба фінустанови.

Програма передбачає, що можна отримати кредит на придбання і встановлення обладнання, переробного сонячну, вітрову, теплову, водну енергію в електричну.

У компанії підкреслюють, що кредити будуть надаватися на придбання і установку: станцій сонячного теплопостачання, сонячних панелей, сонячних батарей, вітрових станцій і генераторів, теплових насосів.

Максимальна сума одного кредиту, яку «Ощадбанк» надасть для купівлі «зелених» технологій – 1 млн. гривень.

Заступник голови правління «Ощадбанку» Антон Тютюн зазначив, що за аналогією успішного досвіду державної програми енергоефективного кредитування, «Ощадбанк» розробив продукт «Зелена енергія» для приватних домогосподарств.

Також Тютюн зазначив, що факт прихильності «зеленого» тарифу до євро сприяє домогосподарствам продавати надлишок виробленої електроенергії. І в підсумку повертати вкладені в проект кошти без урахування інфляції.

Керівництво банку очікує значний попит на послугу, адже досягнення України у сфері альтернативної енергетики на сьогодні є досить вагомими.

За даними Держенергоефективності, в 2017 році сонячні електростанції встановило вдвічі більше приватних домогосподарств, ніж в 2016. Всього їх кількість на початок 2018 становила 3010.
 

Стрімкий попит, на думку фахівців. пояснюється перевагами сонячних електростанцій. Вони автономні, безпечні для навколишнього середовища і безшумні. Такий варіант є гарним як для віддалених господарств і маленьких сіл, а також освітніх та медичних закладів, і таким чином можуть економити на традиційному электрообеспечении.


На сонячну енергію переходять родини в усіх регіонах країни, однак топ-5 складають: Київська, Дніпропетровська, Тернопільська, Івано-Франківська та Херсонська області.

___

Вже зараз ви можете задати всі ваші питання відносно подключениея сонячних панелей у вашому домогосподарстві, нашим консультантам по телефону:

+38 068 626-16-53

___

Детальніше: https://solensys.com.ua/n253089-lgoty-stimulirovaniya-zhelayuschih.html

Загалом, тенденції свідчать про те, що в банківській сфері відбувається певна революція у фінансуванні проектів за зеленим тарифом. Все більше банків починають кредитувати проекти по зеленій енергетиці (сонце, вітер, біомаса, малі ГЕС) прирівнюючи надходження від продажу електроенергії за " зеленим тарифом до експортної виручки. Це дозволяє знизити валютні ризики і видавати кредити під 6-7% річних у валюті, є досить привабливим для банків.

Найбільш привабливими для кредитування є проекти пов'язані з сонцем і водою з-за простоти реалізації і зрозумілість, особливо сонячні електростанції, низький поріг входження і широкий вибір потужностей і місця реалізації: від 100-200 тис. дол для 200-400 кВт СЕС, проектування , будівництво і запуск можна здійснити через рік ..
Укргазбанк був першим, хто почав фінансувати зелену енергетику прирівнюючи зелений тариф до експортної виручки.

В 2016 году банк профинансировал 128 МВт зеленой энергетики на сумму $100-120 млн. В связи со значительным ажиотажем Укргазбанк уже выборочно финансирует лучшие проекты, устраивает некие соревнования проектов, повышает ставку.

Вслед за Укргазбанком идут и другие банки, которые тоже активно начали отыскивать интересные проекты с наименьшими рисками, высокой степенью готовности, чтобы самим зайти на этот рынок. Различные программы у ПРОКРЕДИТБАНК, Пиреус Банк, ОТП Банк, Ощадбанк, Укрэксимбанк, Райффазен Аваль, Альфа банк и другие.

___

Вже зараз ви можете задати будь-які питання нашим консультантам по телефону:

+38 068 626-16-53

Наша компанія також надає БЕЗКОШТОВНИЙ розрахунок необхідної потужності сонячної станції для вашого будинку і вартості установки станції.

Почніть заробляти на сонячній енергії вже ЗАВТРА!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner