Кошик
34 відгуків
SOLAR ENERGY SYSTEMS
+380 (67) 736-72-44
Додати відгук

Заробіток на встановлення сонячних панелей: цифри переконують, що це реальність

Заробіток на встановлення сонячних панелей: цифри переконують, що це реальність

Вмієте рахувати гроші, оцініть, що пропонує майбутнє відновлюваної енергії. У цьому переконується світ, і все більше Україна. Тому все частіше наші громадяни використовують електричну енергію, вироблену з альтернативних джерел енергії - сонця та вітру. Найбільш популярною є саме сонячна енергія, а сьогодні і доступною для кожного з вас.

Установка сонячних панелей на даху будинків стає популярним з кожним роком. Використовуючи таку енергію можна повністю або частково відмовитися від традиційних джерел енергії в побуті. Власна сонячна електростанція або встановлена власна генеруюча установка дозволяє не тільки економити на оплаті електроенергії, але і отримувати прибуток, віддаючи надлишки в загальну мережу.
 

Популярна вона й тому, що складати власну СЕС і продавати електроенергію за «зеленим» тарифом може кожен побутовий споживач, для цього не потрібно отримувати ліцензію, не потрібно виконувати вимоги щодо «місцевої складової» та інші.
___

Вже зараз ви можете задати всі ваші питання відносно подключениея сонячних панелей у вашому домогосподарстві, нашим консультантам по телефону:

+38 068 626-16-53

___

Вам тільки потрібно розуміти, що «зелений» тариф для домогосподарств - спеціальний тариф, за яким держава купує електричну енергію, вироблену з енергії сонця або вітру генеруючими установками приватних домогосподарств. Іншими словами, «зелений» тариф - механізм, призначений для заохочення населення до вироблення електроенергії з альтернативних джерел енергії.
 

Вартість «зеленого тарифу» встановлює Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг. НКРЕКП щокварталу переглядає і змінює вартість такого тарифу.
 

Величина встановленої потужності генеруючої установки не повинна перевищувати 30 кВт і не повинна бути більше потужності, дозволеної до споживання за договором про користування електричною енергією, який Ви уклали з Товариством. Також Ви маєте право продавати енергопостачальнику таку енергію за «зеленим» тарифом в обсязі, що перевищує місячне споживання електроенергії приватним домогосподарством. Порядок продажу та обліку такої електроенергії, а також розрахунків за неї затверджується Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг.
 

Для того, щоб продавати електричну енергію за «зеленим» тарифом, побутовому споживачеві необхідно спочатку пройти етап закупівлі і монтажу генеруючої установки в домогосподарстві, потім письмово повідомити енергопостачальника про готовність установки заявою-повідомленням та укласти договір купівлі-продажу електричної енергії, виробленої з енергії сонячного випромінювання.
 

Інженер компанії по оснащенню сонячних електростанцій Григорій Грицаченко ділиться цікавою інформацією для тих, хто зацікавлений у такому пасивному способі заробітку. На думку фахівця, якщо не забувати про те, що сонце працює без вихідних, а ми здатні мінімізувати споживання електроенергії вдома, то в літній період можна розраховувати на 24-30 тис. доходу в місяць.
 

Зеленый тариф установлен в евроцентах и привязан к официальному курсу НБУ. Он будет действовать до 2030 года. И именно к этому времени Украина пообещала увеличить общую долю возобновляемой энергетики до 20 процентов от всего энергорынка. Сколько среди них будет домашних хозяйств - пока не известно. Но энергетики отмечают: чтобы тариф был выгоден, его надо подключить как можно быстрее. Это даст Вам большую свободу и возможность зароботка. Вы будете ждать счет на электроэнергию или спросите наших спициалистив как сделать так, что бы никогда его не увидеть ...?

___

Вже зараз ви можете задати будь-які питання нашим консультантам по телефону:

+38 068 626-16-53

Наша компанія також надає БЕЗКОШТОВНИЙ розрахунок необхідної потужності сонячної станції для вашого будинку і вартості установки станції.

Почніть заробляти на сонячній енергії вже ЗАВТРА!

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner