Кошик
34 відгуків
SOLAR ENERGY SYSTEMS
+380 (67) 736-72-44
Додати відгук

Яка вигода у домашньої геліоелектростанції?

Яка вигода у домашньої геліоелектростанції?

Альтернативна енергетика на чолі з сонячної генерацією стає все більш популярною в Україні. Дані позитивні тенденції обумовлені наявністю «зеленого» тарифу, тремтінням традиційних джерел енергії, бажанням економити і ефективно використовувати енергію в будинку або на підприємстві, а також глобальним здешевленням геліо обладнання.

Рентабельність, а простіше кажучи, вигода домашньої геліоелектростанції визначається співвідношенням показника чистого прибутку від користування сонячною енергією і витрат на обладнання та його обслуговування. Логічно, що величина прибутку прямо пропорційна рентабельності станції.

____

Вже зараз ви можете задати будь-які питання нашим консультантам по телефону:

+38068626-16-53

Наша компанія також надає БЕЗКОШТОВНИЙ розрахунок необхідної потужності сонячної станції для вашого будинку і вартості установки станції.

Почніть заробляти на сонячній енергії вже ЗАВТРА!

____

Постачальники сонячних панелей надають майбутнім їх власникам розрахунки, за якими можна визначити вигідність установки тієї або іншої моделі фотоелектричної панелі. Але частіше покупці недовірливо ставляться до цифрам, представленим продавцем, і воліють виконувати ці розрахунки самостійно.

Почати розрахунки варто з аналізу квитанцій, за якими здійснювалась оплата за електрику.

Варто дивитися квитанції за останні три роки – в цьому випадку буде краще видно зростання вартості 1 кВт електроенергії.

Підрахувавши коефіцієнт середнього зростання тарифу на електроенергію (за умови збереження динаміки її зростання), можна приблизно дізнатися про суму, яку доведеться заплатити за електрику в період найближчих 5-10 років.

Ця цифра повинна бути взята за основу при розрахунку рентабельності сонячної батареї і терміну, за який сонячна електростанція себе окупить.

Середній термін служби фотоелектричних панелей – 25 і більше років. Після розрахунку вартості електроенергії та вибору відповідної моделі сонячної батареї можна побачити, що придбання автономної геліоелектростанції окупить себе вже через 12-15 років. Якщо ж мова йде про встановлення домашньої мережевий геліостанції, цей термін можна значно зменшити, оформивши «зелений» тариф. Надлишки електроенергії при цьому викуповуються оператором енергомережі.

Коефіцієнт корисної дії сонячних панелей безпосередньо залежить від їх вихідної потужності. Батареї високої потужності дозволяють отримати більше енергії при меншій площі.

Підвівши підсумок можна зробити висновок, що існує велика кількість факторів, що впливають але окупність сонячної електростанції. Термін в 3 роки або в 15 років буде залежати від погодних умов, клімату, місця розташування, догляду, якості обладнання та багато іншого.

___

Відповімо на всі ваші питання відносно заробітку на сонці і не тільки! ;)

+38068626-16-53

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner